Правоохоронці розкрили розбійний напад на Ужгородщині

Сьогодні, 6 січня, на лінію «102» надійшло повідомлення від 41-річного чоловіка про розбійний напад на охоронця у складському приміщенні, що розташоване у селі Розівка.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що до складського приміщення зайшли двоє невідомих осіб та, нанісши 49-річному охоронцю тілесні ушкодження, викрали мобільний телефон та телевізійне приладдя. Вжитими заходами, правоохоронці оперативно затримали 45 та 35-річних мешканців села Холмок. Речові докази у них вилучено. За даним фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за статтею 187 Кримінального кодексу України, тобто розбійний напад. Підозрюваних затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Підпал храму у селі Паладь-Комарівці: поліція Ужгородщини та СБУ затримали підозрюваного
- Поліція Ужгородщини з’ясовує обставини підпалу храму в селі Паладь-Комарівці
- Понад 1000 водіїв оштрафували лише протягом одного тижня на Закарпатті за порушення швидкісного режиму
- Поліція охорони затримала ужгородця, який побив 61-річну жінку на території навчального закладу
- Результати поліцейської перевірки: факт жорстокого поводження з тваринами на території Закарпаття не підтвердився
- 10 тисяч доларів прикордоннику в обмін на нелегальну втечу з країни: на Закарпатті Нацполіція затримала переправника
- На Рахівщині поліція вилучила вантажівку з нелегальною деревиною: відкрито кримінальне провадження
- 9 років ув’язнення з конфіскацією майна за збут наркотиків: за матеріалами поліції Ужгорода засуджено зловмисника
- В обласному управлінні поліції охорони - новий керівник
- В Ужгороді поліцейські України та Польщі вчергове обмінялися досвідом у розслідуванні міжнародних злочинів
- Порушив ПДР - сплив фальшивий документ: поблизу Ужгорода затримали водія з підробленим посвідченням
- Поліцейські встановили нові обставини смертельної ДТП у Ракошині
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Поліція Іршави розслідує аварію у селі Дубрівка: серед постраждалих - немовля
- Здійснив кілька пострілів та втік: поліцейські Тячівщини розшукали та затримали підозрюваного у замаху на вбивство
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- СБУ повідомила заочні підозри ще п’ятьом охоронцям російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- На Берегівщині поліція затримала двох зловмисниць, які організували спробу нелегального перетину кордону для п’ятьох військовозобов’язаних
- Патрульні розшукали осіб, які в Ужгороді побили жінку та втекли
До цієї новини немає коментарів