Смертельна ДТП на Іршавщині: зіткнення «Mercedes C320» та «Mercedes-Benz Actros»

Внаслідок лобового зіткнення транспортних засобів, один із водіїв помер на місці події.

Вчора, 18 лютого, о 21:29 год., поліцейські отримали повідомлення про автомобільну аварію в селі Сільце Іршавського району.
Поліцейські встановили, що 29-річний мешканець села Заріччя, рухаючись автомобілем «Mercedes C320» по вулиці Головній в селі Сільце, виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з вантажним авто. Внаслідок лобового зіткнення, мешканець Заріччя помер на місці події.
Травми також отримала пасажирка «Mercedes-Benz Actros» - 48-річна мешканка села Нересниця Тячівського району. Водій вантажівки, 38-річний житель Нересниці, освідчений на стан алкогольного сп’яніння. За результатом тесту, за кермом чоловік був тверезим.
Автомобілі вилучені та поміщені на спецмайданчик Іршавського відділку поліції.
За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до летальних наслідків). Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція Берегівщини затримала водія, який в стані сп'яніння вчинив ДТП із тяжкими наслідками
- Виманив у пенсіонерів понад 1,1 млн гривень: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть шахрая
- Керував із ознаками наркотичного сп’яніння та без права керування: патрульні в Ужгороді притягнули до відповідальності порушника
- Спецоперація поліції: у Мукачеві правоохоронці вилучили арсенал вогнепальної зброї та боєприпасів
- Мукачівські поліцейські затримали двох неповнолітніх, які незаконно заволоділи автівкою та погрожували власниці
- Поліція розслідує ДТП у Мукачівському районі, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Поліція Закарпаття документує незаконну вирубку дерев на території Свалявського надлісництва
- За матеріалами поліції Берегова судитимуть посадовицю міськради, яка закупила бетонне укриття за завищеною вдвічі ціною
- Смерть немовляти через лікарську помилку: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть акушерку-гінеколога
- Завдяки камерам відеоспостереження: у Мукачеві розкрили нічну крадіжку
- На Закарпатті за матеріалами СБУ підозри отримали ухилянти, які фіктивно влаштувалися «на роботу» в місцевий ліцей
- Понад 75 тисяч гривень штрафу: в Ужгороді зупинили водія «під кайфом», який вже був позбавлений прав
- На Мукачівщині поліція затримала підозрювану, яка ножем поранила співмешканця
- За особисту мужність та відданість: бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття відзначили Президентською та відомчою нагородами
- У Мукачеві поліцейські оперативно відреагували на повідомлення про загрозу в ліцеї
- За матеріалами поліції Берегівщини засуджено рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів з будинку місцевої жительки
- Контроль стану доріг: закарпатські патрульні виявили порушення та склали низку адмінматеріалів
- Відновлення після поранень: на Закарпатті провели захід підтримки для військових і правоохоронців
- Поліцейські Ужгородщини затримали водія, який у стані сп’яніння здійснив наїзд на жінку-пішохода
- Поліція затримала зловмисника, який кинув бойову гранату в будинок правоохоронця у Виноградові

До цієї новини немає коментарів