В Ужгороді провели перемовини щодо взаємодії і запобігання чергам на кордоні

Зменшити черги, розбудувавши інфраструктуру й запровадивши електронну реєстрацію в часі перетину кордону. В Ужгороді митники і перевізники України та Угорщини провели перемовини щодо взаємодії і запобігання чергам на КПП.
Під час робочої частини зустрічі її учасники обговорили питання взаємодії контролюючих органів в пункті пропуску «Чоп – Загонь» та окреслили позиції щодо вирішення проблеми черг на кордоні.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- Мукачівський прикордонний загін спростував інформацію про нові обмеження у п’ятикілометровій зоні від кордону
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- У Чопі жінка намагалася підкупити прикордонників хабарем
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- У вантажному потягу, що прямував до Угорщини, прикордонники знайшли 500 пачок безакцизних сигарет
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники розкопали під шаром окатишів 8 ящиків контрафактних сигарет
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»

І було б добре прибрати туалети і тримати їх в належному стані, шановні європейці. А то сморід такий, що свідомість можна втратити.