Закарпатська ОДА: на Закарпатті 22 лікарні готові приймати хворих, є 174 апарати для вентиляції легенів

Як повідомив сьогодні під час брифінгу в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій гетманенко, на сьогодні в Закарпатській області 22 лікарні, де є облаштовані інфекційні відділення.
Наразі загалом по області 174 апарати штучної вентиляції легенів, цього, за словами чиновника, "...в принципі достатньо".
Гетманенко також уточнив, що прийнято рішення, щоб виділити кошти з резервного фонду на забезпечення інфекційних відділень усім необхідним.
Як повідомила під час брифінгу Директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров, 13.03 МОЗ України видало наказ щодо забезпечення реанімаційних відділень, і в першу чергу інфекційних лікарень, необхідним обладнанням, тому потреба в апаратах зростає.
"Нам потрібні апарати для штчної вентиляції легенів додаткові, особливо це стосується апаратів вищого класу, бо середнього класу в принципі достатньо", - додала Біров.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Більше прозорості, менше паперів: на Закарпатті обговорили нову систему митної авторизації
- На Закарпатті стартувала літня оздоровлювальна кампанія-2025
- Суттєві порушення щодо землі та в іншій діяльності управлінців виявили аудитори в Сюртівській громаді на Закарпатті
- Відбулося розширене засідання Ради безбар’єрності Закарпатської області
- Закарпатці можуть подавати заяви на посаду фахівця з супроводу ветеранів
- На шляху до безбар’єрного суспільства: на Закарпатті об’єднали зусилля влада й громадськість
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 77 роботодавців області
- У Закарпатській ОВА відзначили працівників легкої промисловості
- Високотехнологічний контроль на кордоні: як закарпатським митникам допомагають сучасні мобільні сканери
- Територіальні громади Закарпаття залучаються до транскордонної співпраці
- На Закарпатті з робочим візитом керівник Дніпропетровської ОВА
- У травні на Закарпатті оформили понад 58 тис. внутрішніх та закордонних паспортів
- На Закарпатті обговорили перспективи співробітництва українських та румунських фермерів
- Дитячий будинок сімейного типу, евакуйований із Дніпровщини, отримав новий дім на Закарпатті
- В облдержадміністрації підбили підсумки Національного тижня безбар’єрності
- 173 учасники бойових дій отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Мирослав Білецький: "Формування генеральних планів та стратегії розвитку – важливі документи для кожної громади"
- 7 закладів фахової передвищої освіти та 7 закладів вищої освіти працюють на Закарпатті
- У закарпатських автошколах виявили порушення податкового законодавства на 900 тис. грн
- Актуально для підприємців: в ОВА надали роз’яснення щодо листа Мінекономіки стосовно перевірки критично важливих підприємств
До цієї новини немає коментарів