Затримання злочинної групи осіб в Ужгороді: деталі від поліції

Затримання злочинної групи осіб в Ужгороді: деталі від поліції
Виклик, який нам кинуло сьогодення суттєво активізував роботу поліції у плані протиепідемічних заходів. Однак, ми не дамо злочинності жодного шансу – Олександр Шляховський

 

19 березня в місті Ужгород правоохоронці провели затримання злочинної групи осіб. Чоловікам інкримінують злочинні дії за статтями 189 та 296 Кримінального кодексу України, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї та вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Фігурантам уже повідомлено про підозру у вчиненні одного зі злочинів, а саме хуліганства. В ході здійснення оперативних заходів працівники поліції з’ясували, що чоловіки окрім вимагання 15 тисяч доларів у мукачівця в якості розрахунку за неіснуючий борг, причетні ще й до хуліганських дій на території міста Мукачево. Затримані безпідставно нанесли мукачівцю тілесні ушкодження і побої, для залякування здійснювали постріли в повітря з вогнепальної зброї, при цьому все це відбувалося неподалік житлового будинку.

Всіх членів групи затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі готують необхідні матеріали та звертатимуться до суду для обрання фігурантам міри запобіжного заходу. Сторона обвинувачення наполягатиме на триманні під вартою без можливості внесення застави.

«Виклик, який нам кинуло сьогодення суттєво активізував роботу поліції у плані протиепідемічних заходів. Однак, навіть враховуючи це, закарпатські поліцейські не втрачають пильності та продовжують протидіяти злочинним планам окремих кримінальних елементів. Це підтверджує і ситуація із затриманням вказаної групи осіб. Проте, ми довели: не дамо злочинності жодного шансу» - наголошує керівник Закарпатської поліції полковник Олександр Шляховський.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

20 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів