На Закарпатті створили оперативний штаб щодо запобігання поширенню коронавірусу

Хто перетнув кордон, звідки приїхав і куди їде – таку інформацію збирають прикордонники у тих, хто у ці дні повертається в Україну.
На Закарпатті створили цілодобовий штаб із представників різних служб, який збирає інформацію про громадян, які в ці дні перетинають кордон у межах області. Найбільша кількість людей, яка заїжджає на територію України, через пункти пропуску на Закарпатті, - із Чернівецької та Івано-Франківської областей. Як відбувається посилений контроль?
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- В Ужгородському замку відкрили сучасний інформаційний інфобокс, присвячений унікальній пам’ятці — церкві Святого Юрія
- На Ужгородщині відкрили Будинок підтриманого проживання для осіб з інвалідністю
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували чергову «ухилянтську схему»
- В Ужгороді відкриють виставку «Косиця. Наша історія», присвячену десятиріччю студії традиційної вишивки
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще один незаконний «трансфер» ухилянтів через держкордон
- СБУ, Нацполіція та прикордонники затримали ще одного співучасника «інкасаторської» схеми для ухилянтів
- В Ужгороді провели вечір пам’яті Надії Панчук
- СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему: чоловіків доставляли до кордону на інкасаторських машинах
- У селі Іза триває активна фаза протиепідемічних заходів через спалах гепатиту А
- Відкрили дорогу та розпочинають вакцинацію: у селі Іза завершили протест
- Масштабна просвітницька акція до Дня захисту дітей охопила всі школи краю
- Консульство Угорщини в Берегові отримало нового керівника
- В Ізі на Хустщині місцеві жителі перекрили дорогу та спалили карантинний пост – протестують проти обмежень через спалах гепатиту А
- У селі Іза на Закарпатті зафіксували спалах вірусного гепатиту A - фахівці рекомендують утриматися від поїздок туди

До цієї новини немає коментарів