Коронавірус в Закарпатті: у 43 пацієнтів підтверджено COVID-19

"Протягом минулої доби, 7 квітня, за екстреною медичною допомогою звернулось 356 осіб, з них 17 - ознаками гострої респіраторної інфекції та 17 - із симптомами гострої пневмонії" - повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.
Проведено 22 швидких тести на COVID-19 та відібрано 24 зразки біологічних матеріали для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР)
- 5 особам підтверджено діагноз COVID-19, двоє з них – медичні працівники;
- у заклади охорони здоров’я, за минулу добу із ознаками гострої респіраторної інфекції госпіталізовано 38 осіб та 17 осіб з гострою пневмонією;
- Загалом по області станом на 7квітня 2020 року 43 хворим встановлено діагноз COVID-19. Четверо з них – медичні працівники.
- Дотримуйтесь правил карантину!
- Залишайтеся удома!
- Бережіть себе та своїх рідних!
Закарпатський Обласний Центр здоров'я
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті блокували чергові схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних до ЄС – дайджест від прокуратури
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- На кордоні з Румунією з пострілами затримали порушників
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
- На Закарпатті судитимуть «чорного археолога», який незаконно знайшов і намагався продати унікальний скарб бронзових кельтів
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- На Закарпатті річки зарибнили кількома десятками тисяч цінних червонокнижних видів риб
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
- На Виноградівщині взято під варту підозрюваного у спробі зґвалтування
- Фальшивий паспорт Саудівської Аравії та 100 тис. грн хабаря не врятували порушника
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Закарпатець намагався провезти Wi-Fi роутери на пів мільйона без декларування
- Протидія митним правопорушенням: понад 600 фактів задокументували закарпатські митники на кордоні з Євросоюзом
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру керівнику підприємства за спробу контрабанди лісоматеріалів
До цієї новини немає коментарів