Богдан Андріїв: в Ужгороді звільнили від сплати єдиного податку підприємців І та ІІ груп, які зараз не працюють через карантин

Про це повідомив сьогодні міський голова Ужгорода.
Міський голова повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук:
Дуже важливим є і рішення сьогоднішньої позачергової сесії Ужгородської міської ради про звільнення від сплати єдиного податку підприємців І та ІІ груп, які зараз не працюють через карантин. Звільнили ми і від сплати орендної плати орендарів комунального майна, також тих, що не працюють, а також від сплати за тераси. Малий бізнес нині у дуже складному становищі, тому вважаю, що це був наш обов’язок – підтримати таким чином.
До теми
- Ще одна вулиця в Ужгороді носитиме ім'я полеглого Героя
- 1,2 мільйони гривень виділили із бюджету Ужгорода рідним полеглих захисників
- Богдан Андріїв: "39,6 мільйона гривень із бюджету Ужгорода спрямували на підтримку Сил безпеки та оборони України"
- Соціальна підтримка: в Ужгороді перевезення тіл померлих здійснюється безкоштовно
- В Ужгородській міській раді обговорили нові можливості партнерства з Японією
- Ще 76 переселенців, зареєстрованих в Ужгороді, отримають житлові ваучери
- Стоматологічна допомога безкоштовно: в Ужгороді діє міська програма для військових і їхніх родин
- Ужгородська міськрада та ГО «Голос Ромні» підписали Меморандум про співпрацю
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом перебував в Ужгороді, щоб дати новий старт для «4.5.0. Recovery Center»
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- На новому автобусному маршруті №26А в Ужгороді їздитимуть комунальні "Електрони"
- За підтримки партнерів із Німеччини в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти обладнали сучасний навчальний клас
- Ужгородська міська рада уклала Меморандум з Федерацією нордичної ходьби України
- Ужгородська громада посилює міжвідомчу взаємодію для захисту дітей і сімей
- В Ужгороді відбулася зустріч представників засновників наглядової ради «Агенції регіонального розвитку у Закарпатській області»
- Епідемічна ситуація із захворюваністю на респіраторну групу інфекцій в Ужгороді – контрольована
- 56 ВПО в Ужгороді отримають право на житлові ваучери: рішення затвердив виконком
- Школи та дитсадки Ужгорода продовжують працювати у звичному режимі
- Закарпатська митниця формує системний підхід до професійного розвитку персоналу

До цієї новини немає коментарів