На Рахівщині поліцейські вилучили велику партію цигарок у дебошира

Вчора, 16 квітня, на лінію 102 зателефонувала мешканка села Луг Рахівського району та повідомила, що її син повернувся додому п’яним та б’є її.
На допомогу негайно прибули працівники поліції, які за вказаною адресою дійсно виявили чоловіка в стані алкогольного сп’яніння, який поводив себе неадекватно.
В ході документування факту домашнього насильства, поліцейські виявили в помешканні велику партію цигарок. З місця події було вилучено три тисячі пачок. Всі вони обмотані плівкою чорного кольору та зв’язані мотузкою. Ймовірно, правопорушник підготував їх для подальшого незаконного переправлення через державний кордон до країн Європейського союзу.
За вказаними фактам в поліції проводяться перевірки, по закінченню яких діям порушника буде дано правову оцінку.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція Берегівщини розкрила подвійне вбивство пенсіонерів: затриманому загрожує довічне ув'язнення
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 17 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
- Поліція Ужгородщини розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої загинув водій легковика
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила умисне вбивство
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді поліція затримала студента за підпал автомобіля Tesla на замовлення
- Ветерани війни продовжують знайомитися з культурною спадщиною Закарпаття: поліцейські організували ще одну екскурсію
- На Рахівщині правоохоронці запобігли незаконному переправленню військовозобов’язаного через кордон
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- 8 років ув’язнення з конфіскацією майна: на Закарпатті засуджено диверсанта, який на замовлення рф вчиняв підпали об’єктів інфраструктури
- Поліція Міжгір’я розпочала перевірку за фактом забруднення гірської водойми
- За матеріалами поліції Сваляви судитимуть дніпрянина, який торгував наркотиками у районі
- Заподіяв смертельний удар ножем: на Хустщині поліція затримала чоловіка, підозрюваного в умисному вбивстві свого сина
- Поліція Закарпаття повідомляє про можливі тимчасові перебої у роботі лінії «102» сьогодні, 8 жовтня
- Поліцейські Ужгородщини розшукали 10-річного хлопчика, який зник у селі Минай
- За матеріалами поліції Мукачівщини судитимуть неповнолітнього, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
До цієї новини немає коментарів