На Закарпатті прокуратура взялася за держреєстратора та жінку, які незаконно привласнили 1 га землі

На Закарпатті прокуратура взялася за держреєстратора та жінку, які незаконно привласнили 1 га землі
За погодження прокуратури Закарпатської області слідчими Нацполіції Закарпаття повідомлено про підозру державному кадастровому реєстратору та мешканці смт. Буштино, які незаконно привласнили 1 га сільськогосподарської землі.

 

Вказана земля належала місцевому фермерському господарству. Її вартість, згідно висновку експерта, складає майже 1,1 млн грн. Наразі зібрано докази, які підтверджують, що закарпатка, намагаючись заволодіти землею, умисно використала підроблене розпорядження про виділення земельної ділянки у власність.

Надалі, державний реєстратор, зловживаючи своїм службовим становищем, усвідомлюючи, що земельна ділянка знаходиться у постійному користуванні місцевого селянського фермерського господарства несанкціоновано змінила інформацію у Державному земельному кадастрі та незаконно зареєструвала землю за жінкою.

Дії закарпатки кваліфіковані за ч.4 ст.190 та ч. 4 ст. 358 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене в особливо великих розмірах та використання завідомо підробленого документа). Дії державного реєстратора кваліфіковані як зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України) та несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинена особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значну шкоду (ч.3 ст.362 КК України).

Наразі триває подальше розслідування для з’ясування усіх обставин злочину.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів