Як закарпатцям уберегтися від домашнього насильства під час карантину?

Як закарпатцям уберегтися від домашнього насильства під час карантину?
Працівники управління превентивної діяльності на території усієї області розклеїли листівки з порадами, як діяти якщо ви стали жертвою домашнього насильства. Інформаційні плакати розміщені у громадських місцях біля адмінбудівель, житлових будинків та продуктових магазинів

 

1200 випадків домашнього насильства зафіксовано на території Закарпатської області з початку 2020 року. Найчастіше жертвами насильників вдома ставали жінки.

Відтак, працівники превентивної діяльності поліції Закарпаття долучились до Всеукраїнського інформативно-профілактичного заходу, метою якого є допомогти постраждалим від насильства зорієнтуватись та виробити певний алгоритм дій у критичній ситуації. У спеціальних листівках, які поширили поліцейські по території області,  йдеться про план безпеки, поради, як діяти потерпілому, який знаходиться у небезпеці. 

«Під час приїзду на виклик про домашнє насильство ми, як працівники спеціальної мобільної групи, які одразу реагують на такі повідомлення,  в першу чергу припиняємо усі прояви фізичного насилля, а в подальшому з’ясовуємо причини конфлікту у сім’ї » - розповідає Наталія Свистак, дільничний офіцер відділу превенції Ужгородської поліції.

Поліція закликає громадян, які піддаються домашньому насильству, не замовчувати про проблему, а негайно звертатися за допомогою за телефонами: 102, цілодобова «гаряча лінія»  для жертв домашнього насильства – 15-47, безоплатна правова допомога – 0 800 213 103.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

 

 

27 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів