Відомі переможців ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат»

Відомі переможців ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат»
5 травня 2020 року в приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР відбувся огляд робіт ХІV обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» на тему «Містичні істоти чарівних Карпат».

 

Журі у складі завідувачки кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін, доцента Закарпатської академії мистецтв, кандидата педагогічних наук Аліни Волощук (голова журі); доцента кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства Ігоря Луценка; доцента кафедри «Декоративно-прикладного мистецтва» Закарпатської академії мистецтв, лауреата обласної премії ім. Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі,  кандидата мистецтвознавства Романа Пилипа оглянуло роботи та визначило переможців.

Номінація «Графіка»

Категорія В

І місце - Глуханюк Юлія (Воловецька ДШМ),  «Лісовий Блуд вогнями зачаровує закоханих». Викладач Наталія Ляшенко.

ІІ місце - Рацин Денис (Широківська ДШМ), «Вовкулаки». Викладач Альона Стасюк.

ІІІ місце - Газуда Юліанна (Середнянська ДШМ), «Лісові пригоди». Викладач Тетяна Химинець.

Категорія С

І місце - Буцко Микола (Воловецька ДШМ), «Полювання Песиголовців на ягнят і гарних дівчат». Викладач Наталія Ляшенко. 

ІІ місце - Антолик Анастасія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока),  «Карпатський вовкулака». Викладач  Мар’яна  Гаврило.

ІІІ місце - Пасько Івета (Ракошинська ДШМ), «Мавка». Викладач Вероніка Бороннікова.

Категорія D

І місце - Брунцвик Яна (Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі), «Св. Мартин – покровитель Мукачева». Викладач  Яна Заремба.

ІІ місце - Чорей Ангеліна (Тересвянська ДШМ), «Граф Дракула в Хустському замку». Викладач Олександра Лазур.

ІІІ місце - Буй Євгенія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Босорканя». Викладач Діана Добош-Брода. 

Номінація «Живопис»

Категорія А

ІІ місце - Мигович Анастасія (Керецьківська ДШМ), «Мольфар». Викладач  Марія Сакаль.

І та ІІІ місця не прусуджували.

Категорія В

І місце - Тар Естер (Пийтерфолвівська ДШМ)  «Чудовий птах Турул». Викладач Габор Гомокі.

ІІ місце - Черепко Василь (Керецьківська ДШМ)  «Лісовий». Викладач Марія  Сакаль.

ІІІ третє місце не присуджували.

Категорія С

І місце - Думнич Марія (Тячівська ДШМ), «Привид з вовчого лісу». Викладач Мирослава Вовчок.

ІІ місце - Федько Ілля (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Чугайстер». Викладач  Мар’яна Гаврило.

ІІ місце - Стеблей Михайло (Керецьківська ДШМ), «Вовкулак». Викладач Марія Сакаль. 

ІІІ місце - Ряшко Ангеліна  (Ракошинська ДШМ), «Містичні істоти». Викладач Вівіана Мейсар.

Категорія D

І місце - Варга Вероніка (Солотвинська ДШМ),  «Тіні забутих предків». Викладач Лівія Марина.  

ІІ місце - Попович Анастасія (Свалявська ДШМ), «Змій». Викладач  Ванда Дорош-Майор.

ІІІ місце - Коваль Руслана (Ужгородська ДШМ), «Лісова спокусниця». Викладач  Аннамарія Роман.

ІІІ місце - Молнар Таміла (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Нічна мара Карпат». Викладач  Мар’яна Гаврило.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Категорія А

І місце - Попович Анелія (Іршавська ДШМ), «Водяний і вогняний кінь». Викладач Тетяна Фірцак.

ІІ місце - Михайлочко Дарина (Приборжавська ДШМ), «Лісовичок». Викладач   Антоніна  Дурда.

ІІІ місце не присуджували.

Категорія В

І місце - Юско Олександра (Іршавська ДШМ), «Диво-звір».  Викладач Надія Вербищук.  

ІІ місце - Гапчук Марія (Вільховецька ДШМ), «Лісова Мавка». Викладач С.Дьордяй.

ІІІ місце - Гутич Юліанна (Коритнянська ДШМ), «Карпатські чарівниці». Викладач Людмила Губаль.

Категорія С

І місце - Карасьов Борислав (Тячівська ДШМ), «Блуд». Викладач  Мар’яна  Бордунова.

ІІ місце - Боднарук Евеліна (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Тенета грайливих русалок». Викладач  Мар’яна Гаврило.

ІІІ місце - Радик Дарина (Ракошинська ДШМ), «Русалка». Викладач Наталія  Курцеба.

ІІІ місце - Осуський Владислав (Іршавська ДШМ), «Лісовики». Викладач Надія Вербищук.

Категорія D

І місце - Кость Валерія (Тячівська ДШМ),  «Чародійки». Викладач Мар’яна   Бордунова.

ІІ місце - Гобона Вікторія (Виноградівська ДШМ ім. Б. Бартока), «Мавка». Викладач  Мар’яна Гаврило.

ІІІ місце - Мигович Михайло ( Керецьківська ДШМ), «Дерево життя». Викладач Марія Сакаль.

КЗ «Обласний організаційно-

методичний центр культури» ЗОР

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

11 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів