Уже 89 тисяч споживачів газу в Закарпатті користуються «Особистим кабінетом»

Уже 89 тисяч споживачів газу в Закарпатті користуються «Особистим кабінетом»
Сьогодні в Закарпатті 89 тисяч споживачів користуються перевагами “Особистого кабінету” на 104.ua

 

Віднедавна реєстрація в «Особистому кабінеті» стала ще простішою і займає усього 5 хвилин. Достатньо лише зателефонувати за номером 067-01-03-104, повідомити оператору номер свого особового рахунку або точну адресу. Після дзвінка «Особистий кабінет» буде створений автоматично, а на мобільний телефон надійде повідомлення з паролем для входу. Після цього аккаунт є зареєстрованим.

Заходити у «Особистий кабінет» слід через кнопку «Вхід» на сайті 104.ua за допомогою телефону або персонального комп’ютера. Далі необхідно ввести логін і пароль, вказані в смс. Користуватися цим сервісом дуже легко.

За допомогою цього сервісу клієнти можуть передавати показання лічильника, безпечно та просто сплатити за газ і його доставку, завантажити рахунки, відстежувати власне споживання та витрати.

Наразі АТ «Закарпатгаз» надає можливість за реєстрацію в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua отримати у подарунок каву. Переможцями стануть 29 закарпатців. Деталі можна дізнатися на офіційній сторінці АТ «Закарпатгаз» у соціальній мережі фейсбук: https://www.facebook.com/zakarpatgaz/

Пресслужба АТ «Закарпатгаз

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

12 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів