Ужгородська міськрада: якщо є необхідність отримати адмінпослугу, використовуйте можливості електронних сервісів

Ужгородська міськрада: якщо є необхідність отримати адмінпослугу, використовуйте можливості електронних сервісів

 

Попередній онлайн-запис на прийом до адміністратора Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Ужгородської міської ради почав працювати через сторінку офіційного сайту міськради https://rada-uzhgorod.gov.ua/ або ж за посиланням https://rada-uzhgorod.gov.ua/onlayn-cherga…

Це – ще один запобіжний захід для протидії поширенню коронавірусу, оскільки, нагадуємо, у Закарпатській області і, зокрема, Ужгороді наразі кількість хворих не дозволяє повною мірою перейти до послаблення запроваджених карантинних обмежень.

Адміністратори ЦНАП Ужгородської міськради тимчасово, на період дії карантину, проводять прийом громадян ВИКЛЮЧНО лише за попереднім записом онлайн або ж за телефонним номером (0312) 428028.

Електронний сервіс дає можливість здійснити попередній запис лише один раз на одну послугу протягом робочого дня і окремо на видачу документів. Після реєстрації потрібно зберегти інформацію про запис (номер в електронній черзі, дату, час прийому та назву послуги) та надати його адміністратору під час обслуговування. Рекомендуємо завчасно прийти в Центр та стежити за викликом на моніторах електронної черги.

Як уже повідомлялося, чимало послуг можна отримати безпосередньо онлайн, без відвідування ЦНАПу. Детальніше – за посиланням

https://rada-uzhgorod.gov.ua/…/uzhhorodska-miska-rada-nahad…

Також на офіційному сайті Ужгородської міської ради є перехід на контакти для онлайн-консультування з усіма підрозділами міськради (пряме посилання https://rada-uzhgorod.gov.ua/…/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%…).

Настійливе прохання: бережіть себе і своїх близьких, якщо є необхідність отримати певну адміністративну послугу, використовуйте можливості електронних сервісів, консультуйтеся телефоном або онлайн чи можна отримати цю послугу дистанційно.

 

26 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів