Сесія Ужгородської міськради: понад 50 учасників бойових дій отримають земельні ділянки

Зокрема, про надання учасникам бойових дій, юридичним та фізичним особам дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а також їх затверджень.
57 учасникам бойових дій затверджено проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшою передачею їх у власність. Крім того, надано згоди на складання та затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Також поновлено дію договорів оренди земельних ділянок та підтримано депутатами міської ради 12 проєктів рішень про приватизацію земельних ділянок шляхом викупу, що поповнить міський бюджет.
Ужгородська міська рада
До теми
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- Уряд підвищує мінімальні пенсійні виплати для родин загиблих і зниклих безвісти захисників та захисниць
- Підприємці можуть скористатися урядовим пакетом енергетичної підтримки
- Понад 2000 ветеранів та ветеранок безкоштовно відновили зір: результати проєкту за півтора року
- На новому автобусному маршруті №26А в Ужгороді їздитимуть комунальні "Електрони"
- За підтримки партнерів із Німеччини в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти обладнали сучасний навчальний клас
- Ужгородська міська рада уклала Меморандум з Федерацією нордичної ходьби України
- Чому варто долучитися до Сил Оборони добровільно?
- Про особливості вступної кампанії до вищих військових навчальних закладів розповіли на брифінгу у Закарпатській ОВА
- Бізнес працює в складних умовах – ДПС нагадує прості правила щодо пального для генераторів
- Ужгородська громада посилює міжвідомчу взаємодію для захисту дітей і сімей
- В Ужгороді відбулася зустріч представників засновників наглядової ради «Агенції регіонального розвитку у Закарпатській області»
- Епідемічна ситуація із захворюваністю на респіраторну групу інфекцій в Ужгороді – контрольована
- 56 ВПО в Ужгороді отримають право на житлові ваучери: рішення затвердив виконком
- Школи та дитсадки Ужгорода продовжують працювати у звичному режимі
- Закарпатська митниця формує системний підхід до професійного розвитку персоналу
- В Ужгороді стартує багатосекторальна програма підтримки дітей і сімей за участі NEEKA та UNICEF
- Освітні пільги для військовослужбовців та їхніх дітей: що передбачає держава у 2026 році
- Голова Закарпатської ОВА зустрівся з румунськими партнерами

До цієї новини немає коментарів