Військовий комісар: призовників з Ужгорода перед відправленням тестуватимуть на коронавірус

Військовий комісар Ігор Тищук повідомив під час брифінгу, що призов триватиме по липень, призиватимуть тільки тих юнаків, які досягли 18-річного віку і на день відправки ще не відсвяткували 27 років.
Комісар уточнив, що призовників направлятимуть спочатку в навчальні центри, а потім повернуть у ті частини, до яких вони прикріплені.
«Усі призовники проходитимуть строкову службу протягом 1,5 року. А випускники вишів (магістри) служитимуть протягом 1 року. Якщо призовник надасть документи, що він вступив до іншого вишу для продовження навчання, йому може бути надана відстрочка, це передбачено законодавством. Але він все одно повинен з`явитися на військкомат», – уточнив комісар.
Зауважимо: Військовий призов в Ужгороді: на схід відправлятимуть лише контрактників
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді молилися за усиновителів, опікунів, прийомних батьків і батьків-вихователів
- Експозицію Ужгородського скансену невдовзі поповнить унікальний об'єкт – дерев'яна синагога з с.Великі Ком'яти Берегівського району
- Завтра, 19 вересня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Білецьким
- З нагоди Дня рятівника закарпатських рятувальників відзначили і грамотами Ужгородської міської ради
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Проєкт “соціальне таксі” працює вже і на Мукачівщині
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- Богдан Андріїв підписав угоду про співпрацю Ужгорода із угорським Обуда-Бекашмедьєром
- До Дня міста в Ужгороді відкрили вже 78-му мініскульптуру
- Традиційна святкова літургія до Дня Ужгорода відбулася в найдавнішому храмі Закарпаття – Горянській ротонді
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Лауреатів в галузі літератури і краєзнавства імені Петра Скунця нагородили в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
До цієї новини немає коментарів