Що таке точки порятунку і для чого вони потрібні закарпатським туристам

Що таке точки порятунку і для чого вони потрібні закарпатським туристам
Фахівці гірського пошуково-рятувального відділення м. Мукачево організували профілактичне обстеження маршруту с. Карпати – долина Ідолів, а також перевірили стан та наявність точок порятунку. Ці заходи допоможуть гірським рятувальникам ефективніше рятувати людей, а туристам бути у безпеці.

 

Нагадаємо, точки порятунку було встановлено в рамках реалізації спільного партнерського проекту між Управлінням ДСНС України у Закарпатській області та Пардубицьким краєм Чеської Республіки.

Ці інформаційні вказівники жовтого кольору допомагають туристам швидко, а головне точно визначити своє місце знаходження, аби передати їх гірським рятувальникам у разі потрапляння в небезпеку. Також кожна табличка містить інформацію про телефони екстрених служб, назву місця знаходження та номер точки порятунку. Тож, туристу тільки і залишиться набрати номер телефону та повідомити рятувальникам інформацію.

А це значить, що допомога надійде швидше. Цьому підтвердження - реальні факти порятунку людей, які потрапляли в халепу цьогоріч у Карпатах. Також  всі точки порятунку оприлюднені на інтерактивній карті https://bit.ly/349cknu, - повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів