Не вандалізм, а... вітер? Закарпатські правоохоронці перевіряють інформацію про пошкодження меморіального плаката

Не вандалізм, а... вітер? Закарпатські правоохоронці перевіряють інформацію про пошкодження меморіального плаката
Поліцейські встановлюють всі обставини пошкодження панно на території меморіального комплексу на Свалявщині.

 

Вчора, 14 червня, в ході моніторингу мережі Інтернет працівники поліції виявили публікацію, в якій йдеться про пошкодження панно на території меморіального комплексу в місті Свалява.Дану подію було зареєстровано та розпочато перевірку. На місце події направлено працівників слідчо-оперативної групи, які при огляді попередньо встановили, що вказані ушкодження ймовірно були спричинені внаслідок несприятливих погодніх умов.

Наразі перевірка триває. Встановлюються додаткові обставини події. У разі підтвердження факту вандалізму працівники поліції докладуть максимум зусиль для встановлення правопорушників та нададуть їх діям правову оцінку.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

15 червня 2020р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*