"Корупційна складова – неприпустима", – керівник Закарпаття говорив з підрядниками, що ремонтують дороги в області

"Корупційна складова – неприпустима", – керівник Закарпаття говорив з підрядниками, що ремонтують дороги в області
Дороги – це частина програми Великого будівництва, ініційованої Володимиром Зеленським. І її виконання знаходиться під особистим контролем Президента.

 

Про хід робіт в області доповідали на нараді представники підрядних організацій, які здійснюють будівництво автомобільних доріг місцевого значення, заступник голови ОДА Віталій Цвігун та новий керівник ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» Андрій Савченко.

Передусім подякував дорожникам, які підставили своє плече під час повені. Оперативно виконували відновлювальні роботи і забезпечували проїзд транспорту.

У цьому році із Державного дорожнього фонду заплановано виділити 406 млн грн на місцеві дороги. Уже надійшло в область 45% від цієї суми.

За ці гроші заплановано відремонтувати 164 км автомобільних доріг місцевого значення:

28 об’єктів капітального ремонту та 11 – середнього поточного.

Наголосив на важливості проведення чесних, прозорих та конкурентних торгів.

Корупційна складова – неприпустима. Мета нашої нової команди забезпечити ефективне раціональне використання державних коштів для будівництва якісних автошляхів в області.

Важливо, щоб підрядні організації реєстрували своїх працівників в області, таким чином наповнювали місцеві бюджети.

Запропонував:

запровадження пілотного проекту зі здійснення контролю якості виконаних робіт за участі підрядних організацій –конкурентів

забезпечення будівництва автомобільних доріг за маршрутним принципом – одна, дві дороги на район - для формування цілісної інфраструктурної мережі.

Представники компаній підтримали уведення референтних умов для учасників торгів - повинні відповідати вимогам щодо наявності попереднього досвіду із виконання робіт визначеного обсягу.

Пресслужба ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

08 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів