Інфікований COVID директор Закарпатського протипухлинного центру Андрій Русин розповів про лікування та перебіг хвороби

Інфікований COVID директор Закарпатського протипухлинного центру Андрій Русин розповів про лікування та перебіг хвороби
Сьогодні у соцмережі Фейсбук з'явилося відеозвернення директора Закарпатського протипухлинного центру Андрія Русина до закарпатців. Чоловік інфікувався COVID і розповів про те, як у нього протікає хвороба.

 

"У мене 7-й день коронавірусної пневмонії, – розповідає Андрій Русин. – Усі ліки надаються безкоштовно, повне забезпечення. Персонал працює дуже злагоджено, надають допомогу у повному обсязі. Я другий день без температури. Знаходжуся в Центрі легеневих хвороб. Дуже вдячний всьому персоналу за ставлення і злагоджену роботу. Умови виконання обов'язків у них дуже важкі. Дівчата розповідають, що навіть не вживають рідину, щоб зайвий раз не ходити в туалет".

Андрій Русин пояснив, що записав це відео для того, щоб подякувати за підтримку близьким і рідним, а також персоналу. Інша причина звернення – показати людям, котрі не вірять у вірус, що хвороба є небезпечною.

"Вірус смертельно небезпечний і більше пів мільйона людей у світі вже померла. Шляхи виходу – вакцинація (це буде не скоро), колективний імунітет (на сьогодні перехворіло лише 0.5 % населення планети з 60% необхідних для вироблення імунітету), ефективних лікаів теж нема. Або закінчення передачі вірусу – ефективним є лише карантин. Ви маєте розуміти, що тільки засоби індивідуального захисту допоможуть нам. 

Андрій Русин закликав закарпатців носити маски, користуватися дезінфекційними засобами та дотримуватися дистанції.

Повне відео: 

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів