Закарпатець розповів про особливості відпочинку в Єгипті під час пандемії

Закарпатець розповів про особливості відпочинку в Єгипті під час пандемії
Усе, що потрібно знати про поїзку в Єгипет під час пандемії COVID-19.

 

Про свою поїздку написав Vitaliy Glagola.

Вирішили поїхати в Єгипет, але не знаєте, як там усе працює під час карантину? Цей пост для вас!

Із 1 липня Єгипет приймає туристів і отак там це працює:

Літак

Ми летіли з Міжнародний аеропорт "Львів" рейсом в Шарм-еш-Шейх. На підлозі в аеоропорту є мітки, де потрібно зупинятись, аби тримати дистанцію - усі на це усіпішно забили і навіть, якщо ти тримаєш дистанцію - позвду тобі дихають в спину. Відходять після зауважень, але дистанціювання ніхто не контролює із співробітників аеропорту. На борту AZUR Air всіх просять сидіти в масках, але десь 30% це ігнорує. На борту розносять тільки воду. Безкоштовно по пляшечці на людину. Придбати нічого не можна. Поруч із нами компанія із 6 людей сиділи без масок і весь рейс бухали - зауваження від бортпровідників до них не було жодного.

Трансфер

У аеропорту Шарм-еш-Шейха із літак везуть до терміналу на автобусі, але його заповнюють на 30% і роблять кілька ходок. На підлозі наклейки для дистанціювання. В автобусі, що везе в готель - на сидіння таблички із проханням займати тільки кожне друге місце і дотримуватись дистанції. Візу в Єгипет відмінили до жовтня 2020. Тож, якщо ви раніше платити при поїздці в Каїр із Шарму 25$ за візу - тепер економите. По прильоті в Хургаду візу теж не потрібно.

Готель

Після аеропорту на вході в готель вам міряють температуру і дезинфікують взуття і валізи. Усе максимально френдлі із купою вибачень. Ми поселились в готелі Sultan Gardens Resort.

Працівники усі в масках, туристам носити маски не обов‘язково!

Завантаженість готель наразі 15-17%, але наближаються мусульманські свята і кажуть, що за тиждень виросте до 25%. Така ж ситуація із іншими готелями в Шармі. Я поспілкувався із менеджером готелю і вона розповіла, що аби отримати ліцензію на відкриття готелю від міністерства туризму Єгипту - вони мають обіцяти не заповнювати його більше ніж на 50%.

Це радує - басейни пусті, лежаків на пляжі вільних купа, а деякі навіть не розкладають і вони стоять складеними. У нашому готелі 4 басейни, 1 закритий, а на інших трьох людей кіть наплакав. На пляжі людей трохи більше.

На території готелю відмінили усі масові івенти - дискотеки і концерти.

Ресторани

При вході на сніданок, обід чи вечерю тобі міряють температуру. Результати із номером кімнати записують у спеціальний журнал.

Шведська лінія працює в повному режимі, але більша частина виставлена на вулицю. Те, що у середині - обтягнуте плівкою. Ти каже, що будеш і тобі працівник в масці накладає скільки хочеш і чого хоче. Самому брати нічого не можна. Але мені це ще більше подобається, нема загального доступу до їжі.

На території ще кілька вечірніх ресторанів - італійський, індійський і американський. В ціну відпочинку взодить безкоштовна вечеря в кожному з них. Через малу кількість туристів працює тільки один - американський. Відповідно, мінус дві вечері.

Крім того, працює піцерія на пляжі та бар. Персонал в рукавицях та масці розносить морозиво і напої.

Місто Шарм-еш-Шейх

Людей обмаль. Майже нема. За перший тиждень із 1 липня сюди прилетіло два літаки (600 людей) і вони розсілись по усіх готелях. Такими пустими ці вулиці ще не бачив. Ввечері обмежений час роботи магазинів - до 21:00, а ресторанів до 22:00. На екскурсіях також відмінені масові заходи. Наприклад, якщо їхати в пустелю на квадроциклах - ввечері була розважальна програма із танцями - зараз цю частну відмінили. Ціни при цьому не знизили.

Гарного відпочинку!)

uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

22 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів