Загубився: поліцейські Іршавщини повернули додому 6-річного хлопчика

Загубився: поліцейські Іршавщини повернули додому 6-річного хлопчика
Дитину із села Заріччя працівники ювенальної поліції спільно з оперативниками карного розшуку Іршавського відділку знайшли в іншому кінці села. Хлопчик загубився і не зміг знайти дорогу додому. Зараз дитина вдома, загроз його життю та здоров’ю нема.

 

Повідомлення про зникнення 6-річного хлопчика на Іршавщині до поліції  надійшло  вчора, 23 липня, зранку. Багатодітна мати розповіла, що разом з сином вона пішла у інший кінець села Заріччя. Коли жінка ненадовго відволіклася,  помітила відсутність дитини, сама почала пошуки зниклого, пізніше – зателефонувала до  поліції.

На пошуки малолітньої дитини негайно були орієнтовані працівники ювенальної превенції, кримінальної  поліції  та слідчо-оперативної групи Іршавського  відділення. Поліцейські опитали сусідів, односельців,  перевірили прилеглу територію до місця зникнення хлопчика. 

В результаті проведених  невідкладних пошукових заходів, 6-річного хлопчика знайшли у іншому кінці села. Туди дитина дійшла пішки, втративши орієнтир.

Дитину поліцейські доставили додому. Здоров’ю  та життю  хлопчика загроз нема.

З матір’ю дитини провели бесіду про належний догляд за малолітньою дитиною. За невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей на жінку склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу про адміністративні правопорушення. 

Відділ  комунікації  поліції Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів