Стратегічно важливий: яка доля Ужгородського аеропорту?

Стратегічно важливий: яка доля Ужгородського аеропорту?
Закарпаття повинно мати авіасполучення з іншими регіонами країни, а у перспективі і з країнами Євросоюзу. Така позиція обласної влади!

 

Наразі, аби втілити це у життя не має іншого варіанту, як відновити і надалі розвивати діяльність Міжнародного аеропорту Ужгород. Адже будівництво нового поки лише у планах. Питання підтримки стратегічно важливого для краю об’єкту підняли на останній сесії Закарпатської обласної ради. Майбутнє стратегічно важливого для краю об’єкту - Міжнародного аеропорту Ужгород – одне з питань порядку денного останньої обласної сесії, що стосувалося введення наглядової ради.

Адже на сьогодні вже поступила пропозиція створити приватно-державне партнерство. Програму розвитку, відновлення, ревіталізації Міжнародного аеропорту Ужгород на 2021-2025 рік депутати підтримали і затвердили на сесії Закарпатської обласної ради 16 липня 2020 року. Саме зараз директор аеропорту Руслан Лііс перебуває у відрядженні в Борисполі для здійснення акту прийому - передачі майна від аеропорту Бориспіль до Ужгородського. По завершенню візиту обіцяв відзвітуватися.

М-студіо

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

31 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів