На Закарпатті активізувались цигаркові контрабандисти – прикордонники зупиняють пострілами

На Закарпатті активізувались цигаркові контрабандисти – прикордонники зупиняють пострілами
За останню добу прикордонники Мукачівського загону попередили дві спроби тютюнової контрабанди на українсько-румунській ділянці кордону.

 

І тут злагоджено спрацювали військовослужбовці оперативних підрозділів та відділів прикордонної служби «Дякове» і «Ділове». Адже навіть у вечірніх сутінках прикордонники виявили правопорушників, які з баулами сигарет прямували до кордону з Румунією. Один попереджувальний постріл і контрабандисти покидали свої ноші та кинулися навтьоки.

Прикордонний наряд відділу «Дякове» виявив на місці 7 пакунків сигарет з понад 4,5 тисячами пачок та дошку для подолання контрольно-слідової смуги.

На іншому напрямку прикордонники відділу «Ділове» виявили ще одну групу контрабандистів. Помітивши військовослужбовців, вони також кинулися втікати та покинули 5 пакунків тютюнового краму. У пакунках було 2450 пачок сигарет.

Наразі проводяться заходи з пошуку та затримання осіб, причетних до протиправної діяльності. Виявлені сигарети буде передано співробітникам Державної податкової служби.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів