Третій день найбільш складна пожежна обстановка на Мукачівщині

Найчастіше пожежі цього тижня виникали внаслідок коротких замкнень, від цієї причини стається тридцять вісім відсотків всіх загорянь

 

За минулу добу на території Закарпаття сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали три тисячі гривень. Вогонь пошкодив автомобіль та квартиру. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Третій день найбільш складна пожежна обстановка на Мукачівщині, де виникає третина всіх пожеж. Найчастіше пожежі цього тижня виникали внаслідок коротких замкнень, від цієї причини стається тридцять вісім відсотків всіх загорянь.
З початку року в нашому краї вже сталися сто дві пожежі, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали триста шістдесят тисяч гривень. На пожежах загинуло одинадцять людей, двоє людей було травмовано. У зв’язку із зростанням кількості пожеж, збільшенням кількості випадків загибелі на них, Головне Управління МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки? повідомили з Центру пропаганди Головного управління МНС України в Закарпатській області.

 

01 лютого 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів