Корисні поради від флориста для тих, хто вирішив купити кімнатну квітку у магазині

Корисні поради від флориста для тих, хто вирішив купити кімнатну квітку у магазині
Придбання кімнатної рослини — справа відповідальна. Щоб не помилитися з вибором і взяти те, що буде радувати вас довгі роки, дотримуйтесь нескладних рекомендацій, інформує Ukr.Media.

 

Етикетка

Перше, на що треба звернути увагу під час вибору — етикетка. На ній є усі дані першорядної важливості: назва самої рослини, її опис, правила догляду. Ви визначите, чи підходить вам квітка, чи ні, а також оціните, чи здатні ви забезпечити квітці усі умови для гарного зростання.

Ґрунт

Обов'язково зверніть увагу на стан ґрунту. Це важливо робити, оскільки через необережність можна придбати квітку з гнилим або пересушеним корінням і витратити гроші даремно, тому що рослина все одно загине. Слідкуйте, щоб ґрунт був помірно зволоженим — без надмірної вологи і без сухості.

Дивіться на листя

Ще один показник стану рослини — листя. Обов'язково звертайте на нього увагу, оскільки його колір і форма можуть багато чого вам розповісти. Орієнтуйтеся на опис з етикетки: якщо будь-які деталі не відповідають зовнішньому вигляду або листя помітно пересушене, краще виберіть інший екземпляр або вирушайте до іншого квіткового магазину. Пам'ятайте: листя не має бути пониклим, пожовклим або закрученим, якщо це не особливість сорту або виду.

Оцініть свої сили

Якщо ви багато працюєте і рідко перебуваєте вдома, не полюбляєте приділяти час рослинам — краще вибирайте щось невибагливе. У цьому вам допоможе та сама етикетка або консультанти магазину. До речі, багато людей помиляються щодо того, що невибагливі рослини — негарні. Це міф!

Орієнтуйтеся на безпеку

Якщо у будинку живе маленька дитина або вихованець — простежте, щоб ваша рослина не була отруйною або колючою. Краще порадитись з консультантом квіткового магазину, щоб він допоміг вибрати безпечну рослину.

Пам'ятайте про інтер'єр

Це теж важливий аспект під час вибору кімнатної рослини. Квітами і деревцями можна як підкреслити та доповнити інтер'єр, так і зіпсувати, додавши зайві елементи.

 

22 серпня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів