В Ужгороді ожив "Світ театральної ляльки" – у скансені представили виствку ляльок

В Ужгороді ожив "Світ театральної ляльки" – у скансені представили виствку ляльок
На цій виставці в у музеї народної архітектури та побуту презентували експонати з двох десятків вистав різних років. Розпочали із театралізованого інтерактивного знайомства з акторами, у руках яких і оживає закарпатська лялька.

 

Керівник лялькового театру “Бавка” Мирослав Петій відзначив: “Сьогодні стоїмо на порозі 40-го театрального сезону. Ми запланували чимало цікавих подій і ця виставка відкриває цикл святкувань. Ми дуже скучили за глядачами, наші актори завжди готові дарувати вам цю радість”.

Також Мирослав Петій додав, що наразі в чинному репертуарі театру є понад 50 вистав, серед них як уже знані п'єси, так і нові. Зокрема, у період карантину колектив підготував дві театральні прем'єри, які чекають на глядачів.

Із вітальним словом виступив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, привітав колектив з ювілеєм, побажав артистам творчих успіхів, додав, що юні ужгородці з нетерпінням чекають нових зустрічей.

Із вітальним словом виступили й очільниця департаменту культури Закарпатської ОДА Оксана Бабунич, художня керівниця Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук. Колектив хору, який невдовзі також відзначатиме ювілей - 75 років, подарував іменинникам і глядачам вокальні й танцювальні номери.

Триватиме виставка “Світ театральної ляльки” до 14 вересня.

Джерело: Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

02 вересня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів