На Закарпатті продовжують потопати люди – більше смертей, ніж торік

Як інформує управління ДСНС України в Закарпатській області, станом на 8 вересня 2020 року на території Закарпатської області зареєстровано 26 випадків загибелі людей на воді, за аналогічний період минулого року – 22 випадків (загалом у 2019 році на водних об’єктах області загинуло 29 громадян).
І хоча купальний сезон завершено, слід пам'ятати про основні правила поведінки на воді. Температура води повинна бути не нижче 17 градусів. Плавайте не більше 20-ти хвилин, при чому час слід збільшувати поступово, починаючи з 3–5 хвилин. Не пірнайте після тривалого перебування на сонці й ні в якому разі – в незнайомих місцях.
У воду заходьте обережно і, звичайно, тверезими. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.
Якщо вас захопило течією, не намагайтеся з нею боротися. Треба плисти вниз, поступово, під невеликим кутом, наближаючись до берега. Не розгублюйтеся якщо ви потрапили у вир: необхідно набрати побільше повітря в легені, зануритися і, зробивши сильний ривок убік, спливти.
Й, напевно, зайве нагадувати, що дітей заборонено пускати плавати без нагляду дорослих, а вчити їх повинні інструктор або батьки. Не забувайте: порушення цих, здавалося би, простих правил може коштувати життя.
Смертельні випадки на воді за літо 2020 року:
- 3 липня На Тячівщині потонув 10-річний хлопчик.
- 6 липня трагічний випадок трапився у селі Гать Берегівського району - у каналі Мерце потонув 13-річний хлопчик.
- 28 липня знайдено тіло 40-річного потопельника, мешканця села Бедевля у ставку на околиці Тячева.
- 3 серпня до Служби порятунку надійшло повідомлення про утоплення рибалки в озері поблизу села Горбок Іршавського району.
- 9 серпня на озері в селі Дийда на Берегівщині було зафіксоване утоплення чоловіка, якому стало зле у воді.
- 9 серпня стало відомо про утоплення в Тисі 16-річної мешканки Виноградівського району, село Фанчиково.
- 20 серпня біля села Королево, на Виноградівщині втопився хлопчик 2010 року народження.
- Також у цей день миючи з матір'ю килим на озері в Берегові потонув 4-річний хлопчик.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція розслідує ДТП у Мукачівському районі, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Дружині полеглого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду чоловіка
- Дитина в лікарні через звичайний обігрівач: подробиці порятунку 5-річного хлопчика на Ужгородщині
- Співпраця Закарпаття і Кошицького краю: українські туроператори відвідали аеропорт у Словаччині
- Закарпаття започаткувало командні змагання «Математика без меж»
- Нові освітні простори відкрили у найвисокогірнішій громаді країни – Ясінянській
- Вітчим, який забив насмерть 10-річну Майю, проведе решту життя за ґратами
- Гірські рятувальники надали допомогу 12-річному лижнику, який травмувався на схилі Красії
- На кордоні з Угорщиною закарпатки приховали на тілі тютюнове насіння на понад пів мільйона гривень
- День донора для потреб ЗСУ провели в Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні
- «Книги на лінії фронту»: у Брно відкрилась фотовиставка військовослужбовця Владислава Товтина
- 87 освітян із Закарпаття отримали статус сертифікованих експертів
- Рейди на Закарпатті: 27 порушень в одній фурі та величезні штрафи
- Розтрата коштів під час ремонту траси на Закарпатті — про підозру повідомлено посадовцю обласної служби відновлення та розвитку інфраструктури
- У горах на Закарпатті на чоловіка впало дерево, медики кілька кілометрів йшли на порятунок пішки
- На Закарпатті затримано далекобійника з Вінниччини, який організовував перевезення «клієнтів» до кордону у спальному відсіку вантажівки
- В Ужгороді стартували додаткові освітні заняття для дітей з ромської громади
- Поліція Закарпаття документує незаконну вирубку дерев на території Свалявського надлісництва
- За матеріалами поліції Берегова судитимуть посадовицю міськради, яка закупила бетонне укриття за завищеною вдвічі ціною
- Смерть немовляти через лікарську помилку: за матеріалами поліції Мукачева судитимуть акушерку-гінеколога

До цієї новини немає коментарів