Черги на КПП в Закарпатті – поліція чергує заради збереження порядку (ФОТО)

Черги на КПП в Закарпатті – поліція чергує заради збереження порядку (ФОТО)
На контрольно-пропускних пунктах Закарпаття із сусідніми державами Європи з об’єктивних причин утворилися черги з автомобілів подорожуючих. На всіх КПП чергують наряди поліції з метою забезпечення правопорядку.

 

На контрольно-пропускних пунктах Закарпаття із сусідніми Словаччиною та  Угорщиною з об’єктивних причин утворилися черги з автомобілів подорожуючих.  

Так, на КПП «Лужанка» на кордоні з Угорщиною станом на 08.00 год. 16 вересня  перебувало в черзі на перетин кордону 180 мікроавтобусів та 50 легкових автомобілів.  

На КПП «Тиса» на кордоні з Угорщиною у місті Чоп та на КПП «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною утворилася черга з вантажних автомобілів. Також на КПП "Тиса" спостерігається збільшення черги з легкових автівок.

На даний час Румунія та Польща заборонили в‘їзд іноземців на свою територію у зв‘язку з карантином. 

Аби не допустити конфліктних ситуацій та надавати допомогу громадянам, у всіх місцях скупчення автотранспорту цілодобово чергують наряди поліції. До  патрулювань залучені працівники груп реагування патрульної поліції місцевих відділів та відділень та інспектори обласного управління патрульної поліції. 

У разі потреби звертайтеся за допомогою до поліцейських. 

Бажаємо усім подорожуючим вдалої подорожі

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

16 вересня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів