На Закарпатті колишнього посадовця Антимонопольного комітету судитимуть за хабар

У ході слідства встановлено, що чоловік, перебуваючи на вказаній посаді та займаючи відповідальне становище, з метою власного незаконного збагачення отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в сумі $1100. За це чиновник мав мінімізувати штрафні санкції, накладені на суб'єкт господарювання після закінчення перевірки.
Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України. Санкція інкримінованої чоловіку статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за процесуального керівництва прокурорів Закарпатської обласної прокуратури та оперативного супроводу працівників УСР в Закарпатській області.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
-->
До теми
- П‘яний закарпатець вчинив ДТП (ФОТО)
- Нелегальний реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних, де незаконно утримували людей, викрили на Закарпатті
- 65 легкових авто та п'ять автобусів. Яка ситуація у пунктах пропуску на Закарпатті
- На Закарпатті за добу зафіксували 17 випадків загоряння сухої трави
- В Ужгороді викрили на одержанні хабаря лікаря-нарколога
- На Закарпатті через пожежі вигоріли понад 2,5 гектари сухої трави
- Укрзалізниця визначила найпопулярніші поїзди за кількістю перевезених пасажирів з початку літа.
- Комондор Сікро: історія кудлатого помічника гірських рятувальників Закарпаття (ФОТО)
- Як і кому передавати показники лічильників газу? — роз’яснюють в АТ "Закарпатгаз"
- У селі на Закарпатті молодик викрав гроші у 85-річної жінки, до якої прийшов у гості (ФОТО)
- Закарпатський апеляційний суд: реєстр судових рішень відновив роботу
- Другий реанімобіль поповнив автопарк батальйону «Сонечко» із Закарпаття
- Сервісний центр МВС нового зразка презентували на Закарпатті
- На Закарпатті зафіксували випадок сказу лисиці
- 50 тис. доларів і 140 тис. грн за нелегальний перетин кордону – на Закарпатті підозрюють двох осіб (ФОТО)
- На Закарпатті організатора незаконного перетину кордону взято під варту із майже 1 млн грн застави
- Закарпатським рятувальникам у пошуках в горах допомагає пес Сікро (ФОТО)
- Не знаєш броду – не лізь уводу! Рятувальники закликають обережно відпочивати на водоймах Закарпаття
- Мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника швидкісного режиму, який пропонував хабаря
- Головою Берегівської РДА став Віталій Матій
До цієї новини немає коментарів