В Ужгороді сьогодні відбувся відкритий турнір з велоспорту-маунтенбайку "Велолідер"

Привітав юних любителів велоспорту, їхніх батьків й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, розповів, що такі змагання у нашому місті стали вже традиційними, пропагують здоровий спосіб життя та активний сімейний відпочинок. Богдан Євстафійович побажав учасникам легких стартів та успішних виступів, подякував батькам за підтримку дітей та організаторам турніру.
Керівник велоклубу, головний організатор змагань Микола Щадей перед початком старту ознайомив учасників із правилами. Розповів також, що вже кілька років проводять такі змагання для популяризації велоспорту та велокультури, а також для привернення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок у місті, для пошуку талановитих дітей, які могли б далі розвиватися у секції велоспорту, яка діє в ужгородській ЗОШ №20-ліцеї "Лідер".

Через карантин цьогоріч обмежили вік учасників. Змагання, щоб зменшити кількість юних велолюбителів, проводили серед вікової категорії 7-12 років, тоді як у попередні роки наймолодшими могли бути 3-4-річні учасники. Змагалися сьогодні окремо дівчата та хлопці у локаціях: „Школа їзди” (7-12 років), „Крос-кантрі” (7-12 років) та сімейна естафета „Тато, мама, я – ВелоСІМ’Я”, загалом майже 60 учасників із Ужгорода, Мукачева та Сваляви.
Ужгородська міська рада
До теми
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом
- Близько 900 учасників: “UZHHOROD OPEN 2026” зібрав танцюристів з усієї країни
- Ужгород приймає ветеранів з усієї країни: стартував «Карпатський виклик»
- У Мукачеві відбувся чемпіонат Закарпаття з легкоатлетичного кросу
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку ветеранів
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді школярі вперше змагалися з кросового біатлону
- В Ужгороді відбудеться благодійний Krayna Uzhhorod Marathon 2026: біг заради підтримки ветеранів
- Від лісових схилів до міських лабіринтів: як пройшов «Uzhhorod Open 2026»
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Khust Half Marathon відкрив сезон благодійних забігів: естафету перебирає Ужгород
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!

До цієї новини немає коментарів