Новий керівник лісомисливського господарства Закарпаття – Віктор Яковець

Голова облдержадміністрації Олексій Петров:
«Новим керівником лісомисливського господарства області призначено Віктора Яковця.
Хочу подякувати голові Держлісагентства Василю Кузьовичу, за те, що дотримав слова і, після мого звернення, оперативно призначив керівника важливої бюджетоутворюючої галузі області, яка наразі перебуває у глибокій кризі.
Сподіваюся, новий керівник зможе запровадити якісні зміни, підтримає наші ініціативи, наприклад, щодо продажу необробленої деревини через систему «Прозорро.Продажі» та встановлення GPS трекерів на лісовозах.
Деревина – це відновлювальний ресурс і, якщо правильно господарювати у лісі, він й захищатиме, й забезпечувати фінансово!"
Новий керманич лісової галузі області Віктор Яковець відзначив основні пріоритети в роботі – дотримання законності, збереження і примноження лісових багатств краю. Віктор Олександрович наголосив, що розпочне свою діяльність у першу чергу з аналізу фінансово-господарської діяльності, візиту в лісгоспи та призначення фахових спеціалістів на місцях.
Довідково: Яковець Віктор Олександрович народився 17 лютого 1969 року у селі Шилівці Чернівецької області. Трудовий шлях розпочав з робітника по догляду за лісовими культурами Колінківського Хотинського лісокомбінату. Професійний і організаторський хист здобував також на посадах лісника, лісоруба, лісничого, начальника лісопереробного цеху, заступника директора. З 2019 року і до призначення начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства очолював – ДП «Хотинське лісове господарство».
Пресцентр Закарпатської ОДА
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі




До теми
- За позовами прокурорів Закарпаття забудовники сплатять громадам понад 4 млн грн пайової участі
- 17 тендерів скасовано, 28 договорів розірвано – аудитори зупинили неефективні витрати під час закупівель на Закарпатті
- Триває розроблення Схеми планування території Закарпатської області
- Карпатська інтеграційна ініціатива: українські регіони об'єднуються для створення нового простору співпраці з країнами ЄС
- В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин
- Закарпаття долучилося до обговорення ключового законопроєкту про місцеве самоврядування
- ВООЗ та Центр громадського здоров'я МОЗ України на Закарпатті моніторитимуть якість медичної статистики
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Цьогоріч на Закарпатті програмою для розвитку бізнесу «Власна справа» скористалися 168 краян
- Ветерани можуть отримати компенсацію за оренду житла: як подати заявку
- В Ужгороді обговорили нові вимоги до працевлаштування людей з інвалідністю, які діятимуть з 2026 року
- У фокусі Закарпатської митниці – гендерна рівність
- На Закарпатті громади можуть впроваджувати послугу «Сімейна домівка» для дітей, що втратили батьківське піклування
- У Закарпатському обласному кардіоцентрі встановлюють нове обладнання та модернізують інфраструктуру
- Голова Закарпатської ОВА обговорив із Послом Румунії спільні проєкти розвитку Карпатського регіону
- Голова ОВА Мирослав Білецький закликає закарпатців зважати на сигнали повітряної тривоги у найближчі дні
- Понад 30 мільйонів гривень із обласного бюджету спрямують на підтримку військових і на потреби ветеранів Закарпаття
- Сьогодні на Закарпатті відзначають 107-му річницю створення Чехословацької Республіки
- Закарпатські експортери можуть скористатися державними програмами підтримки від Експортно-кредитного агентства
- Реформа шкільного харчування, інклюзія та спорт: на Закарпатті визначили пріоритети освітньої сфери

До цієї новини немає коментарів