Незаконну порубку лісу виявили закарпатські правоохоронці на Міжгірщині

Ввечері 29 вересня, близько 20.00 години, працівники групи реагування патрульної поліції у межах села Сойми Міжгірського району зупинили вантажівку, яка перевозила зрубаний ліс. Про це повідомила речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан.
"Керував вантажівкою «Зил» 36-річний місцевий мешканець. Під час перевірки документів водій не міг пояснити походження лісу. Жодних документів на рубку чи транспортування сироростучої деревини породи Ялина чоловік не надав. Як з’ясували правоохоронці, чоловік зрубав ялину самовільно в урочищі «Банний», між населеними пунктами Сойми-Майдан Міжгірського району.", — розповіла речниця.

За вказаним фактом у поліції розпочали слідство. Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 246 Кримінального кодексу України.
Суспільне Закарпаття
До теми
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- До 20% зростання пасажиропотоку очікують закарпатські прикордонники на свята
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
- На Закарпатті шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян

До цієї новини немає коментарів