Режисер із Ужгорода Антоніо Лукіч працює над фільмом “Люксембург, Люксембург”

Це історія про двох братів Колю і Васю, які вирушають у тривалу подорож до Люксембургу, – пише Varosh.
Там один із них мріє познайомитися з батьком, якого не бачив із п’ятирічного віку, а інший воліє будь-що ухилитися від цієї зустрічі. Утім, неминучого не уникнути, і ця поїздка назавжди змінить життя Колі й Васі.
У короткому тизері (повна версія була презентована комісії Держкіно) знявся учасник хіп-хоп гурту «Курган & Agregat» Аміл Насіров. Він, імовірно, виконає одну з головних ролей. Ідея залучити його до зйомок виникла в Антоніо Лукіча після перегляду серії пародій на формат відеоінтерв’ю, яка вийшла на каналі «Блаженное село» протягом карантину.
Свій вибір актора Антоніо Лукіч пояснює органічністю виконавця і бажанням показати його поза публічним образом. Також планується, що у стрічці знімуться інші учасники «Курган & Agregat» – Раміл Насіров і Євгеній Володченко, а також постійний актор фільмів режисера – Андрій Лідаговський, відомий за головною роллю у «Мої думки тихі».
Проєкт бере участь у 14-му пітчингу Держкіно. За результатами першого етапу фільм набрав найбільшу кількість балів. Знімальна група очікує рішення комісії.
Продюсери фільму – Володимир Яценко («Атлантида», «Додому», «Дике поле») та Анна Соболевська («Додому»). Виробництво «Люксембург, Люксембург» здійснюватиме кінопродакшен ForeFilms. Зйомки заплановані в Україні та Люксембурзі, знімальний період – на березень-травень 2021 року, кінотеатральний реліз – у листопаді 2022 року.
Довідка:
Антоніо Лукіч – український режисер кіно й серіалів, відкриття року за версією Української кіноакадемії та премії кінокритиків «Кіноколо». Тріумфатор «Золотої дзиґи». Його дебютний фільм «Мої думки тихі» зібрав понад 10 мільйонів гривень у прокаті та за декілька місяців отримав статус культового. Кажуть, що після перегляду фільму значно виросла частота і кількість дзвінків мамам (статистика наразі збирається).
«Курган & Agregat» – український хіп-хоп гурт, відомий треками «Кровавый кулак», «Габелі», «Лове (Love)». Лірика колективу зосереджена на любовних переживаннях героїв, їхніх екзистенційних пошуках і сільській романтиці.
Varosh
До теми
- Закарпатські митці представили традиційну «Великодню виставку»
- В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
- Ужгородський скансен запрошує шанувальників мистецтва на виставку живопису та декоративної кераміки «Магія весни»
- «Ритми Великодня» - у музеї ім.Т.Легоцького в Ужгороді відкрили виставку
- В Ужгороді триває ІІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс хорового мистецтва ім.М.Кречка
- Ужгород приймає V Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку на честь чеського архітектора Петра Кропачека
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави «Ірод»
- «Під цвітом сакури»: в Ужгороді пройде фестиваль камерного театрального мистецтва
- Визначено переможців Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставку «Сільваші. Випадковості та монохроми»
- В обласному центрі - Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль», який уперше проводить Академія культури і мистецтв
- В Ужгороді відкрили виставку робіт 13 молодих закарпатських митців
- У музеї ім.Й.Бокшая – виставка робіт одного з провідних сучасних українських художників-графіків Андрія Чебикіна
- Сім днів – сім вистав. Закарпатський театр ляльок запрошує на тиждень вистав «Театр – дітям»
- 80 років Ужгородській музичній школі: перший державний мистецький навчальний заклад на Закарпатті відзначив річницю заснування
- Камерна виставка Аурелії Федор «Назустріч весні» експонується в Ужгородському замку
- Ужгородський скансен розпочав підготовку до Міжнародної виставки-ярмарку «Світ писанки» і запрошує до участі майстринь-писанкарок
- Історія однієї картини: «Автопортрет» Петра Шолтеса
До цієї новини немає коментарів