В Ужгороді презентують книгу „Горяни на тлі історії Карпатської України”

В Ужгороді презентують книгу „Горяни на тлі історії Карпатської України”
8 жовтня о 15:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться презентація книги Василя Угрина "Горяни на тлі історії Карпатської України" за участі автора та видавців.

 

”Пропоноване видання – цікава хвилююча розповідь про те, як вікопомні історичні події позначилися на долях пересічних людей, зокрема жителів маленького села Горяни на околиці Ужгорода (нині це мікрорайон обласного центру). Читач дізнається про дивовижні фрески сакральної пам’ятки Середньовіччя – Горянської ротонди, про те, як володарювали на наших землях представники могутнього графського роду Другетів, сповниться почуттям гордості за героїчне минуле свого народу, подумки схилить голову перед пам’яттю захисників Карпатської України. Книга стане в нагоді викладачам-історикам, студентам, учням зрештою, всім, хто цікавиться історією рідного краю”, - йдеться в анотації.

Книга, автор якої є уродженцем Горян, вийшла друком у видавництві ”РІК-У”. Модеруватиме презентацію Ірина Гармасій. Важливо! При відвідуванні даного заходу переконливо просимо зберігати соціальну дистанцію і бути в масці!

Євгенія Напуда

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

05 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів