Урочистий концерт до 75-річчя Закарпатського народного хору відбувся в Ужгороді (ФОТО)

Перед початком концерту у фоє драмтеатру всі охочі могли переглянути ювілейну виставку з рідкісних матеріалів та архівних експонатів колективу.
Привітали Закарпатський народний хор зі славним ювілеєм голова облдержадміністрації Олексій Петров, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, інші поважні гості.
Богдан Євстафійович, зокрема, відмітив, що важко уявити свято в Ужгороді, на Закарпатті без Закарпатського народного хору, без окриляючих виступів талановитих артистів. Подякував керівниці та натхненниці хору Наталії Петій-Потапчук, усьому колективу за збереження та примноження самобутнього народного мистецтва нашої Срібної Землі, за те, що завдяки їм про культурні традиції нашої краю знають в усій Україні та за кордоном.
Грамотами Ужгородської міської ради нагородили артисток оркестру Ермілу Улман, Тімею Фабіан та Юліану Шрайнер, артиста хору Романа Мороза, артистів танцювальної групи Сергія Андруся та Ольгу Тисянчин, солісток – заслужену артистку України Яну Садварій та Вікторію Тимко.
У програмі ювілейного концерту – твори із "золотого" фонду, віночки закарпатських народних пісень – "Гей, на високій полонині", "Колишу, колишу", "Не рубай ліщину", "Бескидом ішла", "А у мої миленької", вокально-хореографічні композиції "Червена ружа", "Каріка, каріка", а також танці із репертуару колективу.
Емоції свята – на світлинах.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі











































































До теми
- Обласна філармонія запрошує на унікальний музичний вечір, присвячений культурі Англії
- Закарпатські митці представили традиційну «Великодню виставку»
- В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
- Ужгородський скансен запрошує шанувальників мистецтва на виставку живопису та декоративної кераміки «Магія весни»
- «Ритми Великодня» - у музеї ім.Т.Легоцького в Ужгороді відкрили виставку
- В Ужгороді триває ІІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс хорового мистецтва ім.М.Кречка
- Ужгород приймає V Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на вечір музики видатного чеського композитора епохи романтизму Антоніна Дворжака
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку на честь чеського архітектора Петра Кропачека
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави «Ірод»
- «Під цвітом сакури»: в Ужгороді пройде фестиваль камерного театрального мистецтва
- Визначено переможців Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставку «Сільваші. Випадковості та монохроми»
- В обласному центрі - Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль», який уперше проводить Академія культури і мистецтв
- В Ужгороді відкрили виставку робіт 13 молодих закарпатських митців
- У музеї ім.Й.Бокшая – виставка робіт одного з провідних сучасних українських художників-графіків Андрія Чебикіна
- Сім днів – сім вистав. Закарпатський театр ляльок запрошує на тиждень вистав «Театр – дітям»
- 80 років Ужгородській музичній школі: перший державний мистецький навчальний заклад на Закарпатті відзначив річницю заснування
- Камерна виставка Аурелії Федор «Назустріч весні» експонується в Ужгородському замку
До цієї новини немає коментарів