Фестиваль мисливців: на Рахівщині відкрили сезон полювання

Цьогоріч однодумці, поціновувачі світу полювання, зібралися на території Богданського низового колективу. У лісовому масиві влаштували видовищні показові виступи, змагання та готували смачні страви. Зокрема, мисливці змагалися в майстерності імітації реву оленя. Завданням учасників було відтворити звуки: під час пошуку самки, під час захисту свого гарему та звук, коли олень відганяє іншого від свого гарему.
«Також наші мисливці брали участь у стендовій стрільбі. Стріляли по тарілці та імітованому кабану, що біжить. Найкращих ми сьогодні виділили та нагородили. Справа в тому, що участь у цьому конкурсі взяли і молоді претенденти на вступ до мисливських колективів», – розповідає співорганізатор фестивалю Михайло Кабаль.
Також мисливець додає, що дуже ретельно готувались до фестивалю. Окрім розваг, продумали і те, чим будуть пригощати присутніх. У меню – смажена картопля з м’ясом, плов, м’ясо на вертелі, ну, і звісно – бограч. Традиційну страву, кажуть мисливці, готують як під час полювань, так і під час фестивалів.
«Бограч – це страва, яку готують на вогні. А от ідеального рецепту бограчу, на мою думку, – нема. Головне – аби була паприка, це, напевно, один із головних інгредієнтів», – розповідає відповідальний за приготування бограчу, мисливець – Іван Джупенюк.
Також на стенді можна було побачити фото членів мисливських колективів, під час робіт у лісі, в проміжку між сезонами полювання. А ще свою колекцію рогів оленів та косуль представив єгер Василь Тушер.
Ірина ГРАБКО, Карпатський об'єктив
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді відзначили 160-річчя Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- 120 дітей з Ужгорода вирушили у гори на «SuperStar Camp – 2026»
- Наближене до природи лісівництво: лісівники Карпатської філії переймають досвід колег із Німеччини
- Забила чоловіка до смерті: на Рахівщині затримали 65-річну жінку
- Кращі з кращих: в Ужгороді вітали випускників 2026 року
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"
- Повідомлено про підозру закарпатцям, які незаконно вирубали дерев на понад 1 млн грн на території Брустурянського надлісництва
- Майже 9 млн грн шкоди довкіллю: на Закарпатті прокуратура подала три позови через незаконні рубки лісу у Брустурянському надлісництві
- Понад 500 гектарів нового лісу: на Закарпатті висадили 1,6 мільйона сіянців
- В Ужгороді відзначили 80-річчя діяльності музичного фахового коледжу імені Дезидерія Задора
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам школи мистецтв
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п'яного мотоцикліста
- Центр розвитку дитини Пресвятої Богородиці запрацював біля Ужгорода
- Лісопродукція зникала після офіційної рубки: на Закарпатті повідомлено про підозру майстру лісозаготівель
- Ліс допомагає відновлюватися: у Карпатській філії провели ретрит для військових
- Тіло ймовірної потопельниці вилучили рятувальники на Рахівщині
- В Ужгородському ліцеї «Інтелект» підняли Прапор Надії
- В Ужгороді урочисто підняли стяг українських морських піхотинців та вручили нагороди рідних полеглих морпіхів

До цієї новини немає коментарів