Цьогоріч закарпатці споживають на 11,6% більше газу, ніж торік

Цьогоріч закарпатці споживають на 11,6% більше газу, ніж торік
За 9 місяців 2020 року на Закарпатті спожили 236,24 мільйони кубометрів газу, що на 11,6 % (або на 24,6 мільйони кубометрів) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Традиційного зменшення обсягів споживання природного газу населенням, як це було в попередніх роках, не відбулося.

 

«Зростання об’ємів – на 25,3 млн кубометрів газу – відбулося за рахунок збільшення споживання блакитного палива побутовими споживачами. Саме на цю категорію припадає 87 % споживання газу в регіоні.  Це пов’язане з низькими температурами повітря на Закарпатті у квітні-червні цього року і з перебуванням родин з дітьми вдома на карантині», - зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За словами Вікторії Томинець, натомість споживання газу за 9 місяців  юридичними  особами  зменшилося  на 0,7 млн. кубометрів,  або на  2,2%. Це так само пов’язано з СOVID-19 та карантинними обмеженнями, які призвели до зупинки роботи значної кількості суб’єктів господарювання у другому кварталі, особливо малого та середнього бізнесу.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» постачає природний газ  для 275 740 побутових споживачів і 532-х релігійних організацій. Крім того, клієнтами «Закарпатгаз Збуту» є понад 3500 суб’єктів господарювання. За п’ять років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник природного газу в регіоні.

ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

20 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів