На Закарпатті безслідно зникла 15-річна школярка

Юна ужгородка вийшла 20 жовтня після обіду вийшла з дому та зникла безвісті.
З проханням допомогти розшукати Бикаревову Мікаелу Михайлівну, 15.09.2005 р.н., до Ужгородського відділу поліції звернувся її батько. Чоловік повідомив правоохоронцям, що його дочка вчора, 20 жовтня, близько 16:00 години пішла з дому та не повернулась.
Прикмети зниклої дівчини: на зріст: 168-170 см., волосся світле довге кучеряве, середньої статури, імовірно одягнута в чорну шкіряну куртку.
Поліція розпочала пошуки зниклої та звертається до всіх, кому відоме місце перебування неповнолітньої, з проханням повідомити про це Ужгородський відділ поліції або за телефоном «102».
До теми
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- У Перечині відкрили релокований Краматорський ліцей
- Закарпаття розширює міжмуніципальне партнерство з Румунією
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- Триває прийом заявок на створення екокіно від ECO FILM FESTIVAL
- Маленькі рибки – велика справа: у гірські річки Закарпаття випустили 24 тисячі мальків струмкової форелі
- Ще 6 громад Закарпаття отримали нові шкільні автобуси
- Завтра в Ужгороді відбудеться Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» - організатори запрошують приєднуватися
- Навчання з кібергігієни пройшли 340 державних службовців Закарпаття
- 30 школярів Закарпаття стали переможцями й призерами обласних конкурсів «Захисники України: історія та сьогодення» і «Малюнок, вірш, лист до мами»
- В Ужгороді привітали переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025»
- На Закарпатті відзначили найуспішніших випускників і переможців всеукраїнських олімпіад
- В області відкрили філію всесвітньо відомого підприємства «Турбогаз»
- Незабутній відпочинок в Австрії організували для 52 дітей військових та ВПО із Закарпаття
- Чотирьом закарпатцям присвоїли почесні звання до Дня Незалежності
- Представники Закарпаття взяли участь у Міжнародному ветеранському форумі «Україна. Ветерани. Безпека»
- До спортивного табору в Буковелі поїхали на відпочинок ужгородські школярі
- Спільний проєкт Закарпаття та Словаччини допоможе планувати нові дороги, залізничні сполучення та пункти пропуску
- Майстрів народного мистецтва краю запрошують узяти участь у конкурсі «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
До цієї новини немає коментарів