Закарпатські винороби здобули п'ять відзнак премії «Professional Choice Award 2020»

Закарпатські винороби здобули п'ять відзнак премії «Professional Choice Award 2020»
Дегустаційна комісія корпорації "Укрвинпром" протягом 21 і 22 жовтня оцінювала тихі й ігристі вина та міцні напої України.

 

111 взірців змагалися в 31 категорії: окрім власне вин (тихих та ігристих), ще кілька груп коньяків України і бренді, винні, медові, плодові міцні напої.

Традиційно дегустація відбувається «наосліп» – взірці перелиті до однакових пляшок та пронумеровані згідно з шифром – тому результати оцінювання засвідчують високий рівень лідерів галузі.

Один з найкращих результатів показала виноробна компанія Шато Чизай. Найвищі бали і перші місця у своїх категоріях отримали 5 релізів, більшість з яких уже є «зірками» українського виноробства. Це біле сухе вино з сорту Трамінер, витримане біле сухе вино Фурмінт, червоне напівсухе вино Блауфранкіш (новинка), марочне десертне вино «Троянда Карпат» і солодке червоне вино «Кагор Закарпатський».

Як після оголошення результатів розповів директор виноробні Шато Чизай Анатолій Полосков, компанія ставиться до оцінювання комісії «Укрвинпрому» як до однієї з найважливіших професійних подій в Україні.

Вручення відзнак «Professional Choice Award 2020» відбудеться на VI Національному виноробному Форумі в листопаді.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів