Міський голова Ужгорода просить обласну комісію ТЕБ та НС не закривати садочки і не припиняти роботу громадського транспорту

Міський голова Ужгорода просить обласну комісію ТЕБ та НС не закривати садочки і не припиняти роботу громадського транспорту
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні на пресконференції повідомив про те, що був присутній на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС під керівництвом міністра Степанова.

 

На засіданні обговорювали питання збільшення кількості хворих у державі. Ужгород, Ужгородский район та Берегово теж потрапили до червоної зони.

Відповідно до рішення комісії, жорсткі заходи запроваджуються цим рішенням:

  1. Припинення роботи громадського транспорту.
  2. Припинення навчання в ЗОШ.
  3. Припинення роботи закладів торгівлі, крім аптек та медзакладів.
  4. Припинення роботи дошкільної освіти.

«Проаналізувавши ситуацію, я підготував листа на адресу обласної комісії ТЕБ та НС. Ми опрацювали питання з керівниками профільних галузей і виробили пропозиції:

  • Запровадити дистанційне навчання тільки для 5-11, щоб 1-4 класи навчалися в звичайному режимі.
  • Не припиняти роботу громадського транспорту
  • Не закривати дошкільні заклади.
  • Обмежити роботу закладів харчування до 20.00.

Міський голова також додав, що на адресу міської ради надійшли і продовжують надходити численні звернення мешканців від власників малого бізнесу щодо скрутного становища. «Люди нарікають, що вони й так на межі існування», – додав міський голова.

Він додав, що лист має розглянути обласна комісія ТЕБ та НС.

За словами Б. Андріїва, є багато чинників, які призвели до зростання кількості хворих у місті, серед таких і вибори, що нещодавно відбулися, і те, що Ужгород – транзитне місто. З іншого боку, місто забезпечило всі шкільні, дошкільні, соціальні заклади, які підпорядковуються міській владі, необхідними засобами захисту. 

Ще вкрай важливе питання – як бути містянам.

"Я розумію, що для батьків, у яких малолітні діти, це справжня проблема – нема де залишити дітей. Ще влітку під час канікул їх можна було відвезти до рідних, бабусь, а зараз це зробити багатьом нереально. тому для них вкрай важливо, щоб садочки працювали", – уточнив Б. Андріїв.

Щодо громадського транспорту міський голова сказав таке: "Я проаналізував інформацію по інших країнах – досвід Італії, Франції та інших країн засвідчує, що не варто зупиняти транспорт, адже людям нереально дохати навіть до лікарень.  Потрібен транспорт працівникам критичної інфраструктури – а це і поліція, і працівники комунальих служб, медперсонал тощо. Як їм добиратися?"

Зазначимо, що посилити заходи можна завжди, в будь-яку мить, а ось для того, аби відмінити їх, щоб у разі покращення ситуації полегшити життя ужгородцям, треба чекати два тижні - до наступного засідання комісії ТЕБ та НС.  

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

30 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів