Прикордонники розповіли про зміни у пропуску на територію Словаччини

Повідомляється, що з 09.00 (за київським часом) 9 листопада 2020 року буде тимчасово закрито пункт пропуску «Велке Слеменце» (з українського боку – «Малі Селменці»). Також тимчасово припиняється оформлення пішоходів у пункті пропуску «Убля» (з українського боку – «Малий Березний»).
У пункті пропуску «Вишнє Нємецке» (з українського боку – «Ужгород») пропуск осіб, які тимчасово або постійно проживають на території Словаччини, буде здійснюватися з 08.00 до 20.00 (за київським часом).
Усі подорожні під час в’їзду у Словаччину зобов’язані пройти антигенний тест і в подальшому підлягають самоізоляції, під час якої на п’ятий день повинні зробити тест RT PCR. Від проходження антигенного тесту звільняються особи, які прямують територією Словаччини транзитом, та відповідно до винятку Указу Управління охорони здоров’я Словацької Республіки або письмового винятку.
Пропуск вантажного автотранспорту здійснюватиметься без обмежень.
Пресслужба Чопського прикордонного загону
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпатський народний хор дасть Великодній концерт в Ужгороді
- Уже завтра – Ярмарок-вакансій 2025 в Ужгороді!
- В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця»
- Податок на нерухомість поповнив місцеві бюджети Закарпаття на понад 64,7 млн гривень
- На об'їзній Ужгорода патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 70 водіїв, які покинули місце ДТП
- Мешканців Бахмута, які зараз проживають на Закарпатті, запрошують на зустріч з Бахмутською МВА в Ужгороді
- На Мукачівщині згоріла господарська будівля: господарі втратили живність і майно
- «До дівчат на Паску»: поблизу кордону зі Словаччиною затримали двійко правопорушників
- Ужгородський скансен запрошує на ювілейну виставку робіт відомої української керамістки Віри Томашевської «50 років творчості»
- Родина із Дніпропетровщини отримала новий дім на Закарпатті
- Пожежа на Мукачівщині: згорів причіп із деревним вугіллям
- Нетверезий водій у Мукачеві вчинив ДТП: драгер показав 2.92 проміле
- Допустив зіткнення з авто, скоїв наїзд на пішохода та втік: поліція Ужгорода затримала нетверезого водія
- На Закарпатті з початку року сталося 1230 пожеж
- У Мукачеві патрульні оштрафували водія-порушника на понад 75 тис. грн
- Голова Закарпатської ОВА відвідав 414 окрему бригаду безпілотних систем, відому всім як «Птахи Мадяра»
- На Закарпатті поліція затримала двох підозрюваних у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень потерпілим
- У каплиці Ужгородського замку презентували 3D-проєкт Горянської ротонди
- Закарпатські медики вдосконалили знання у сфері імунопрофілактики
До цієї новини немає коментарів