Біля Ужгорода рятувальники шукають двох жінок, що заблукали в лісі

Повідомлення про те, що під час збирання грибів поблизу мкр. Горяни м. Ужгород загубились 2 жінки, надійшло рятувальникам вчора, 10 листопада о 18:25 годині.
За інформацією Управління ДСНС Закарпаття, станом на 06:00 годину 11 листопада закарпаткок знайдено не було, пошуки тривають.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено гірські пошуково-рятувальні відділення міста Ужгород, селі Вишка та аварійно-рятувальне відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- Ужгород пам’ятає: портрети полеглих Захисників тепер біля «Хреста хоробрості»
- В Ужгороді презентували програму «Відважна 3» для жінок-підприємиць
- Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає визнати необґрунтованими активи посадовця сервісного центру МВС України в Закарпатській області
- «Ми не відбиті й не вбивці — ми такі ж люди, які бояться за своїх рідних», — історія командира з 128-ї бригади
- Звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» посмертно присвоїли ще двом захисникам
- Ужгород сьогодні попрощався із 39-річним захисником, молодшим лейтенантом Артемом Коваленком
- Богдан Андріїв привітав піприємців із професійним святом та вручив грамоти
- Мандрівка на Говерлу ледь не закінчилася трагедією для 38-річного закарпатця
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- Дві пошукові операції в суботу та ще одна в неділю: закарпатські рятувальники поспішали на допомогу туристам
- Активна мобільність, технології та міжнародне фінансування – теми завершального дня ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності в Ужгороді
- Практичний воркшоп на площі Театральній став однією з центральних подій Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- На горі Петрос врятували вагітну туристку, яка травмувала ногу
- Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 підбив підсумки другого дня
До цієї новини немає коментарів