Закарпаттю виділили 77 млн для забезпечення лікарень киснем. Коли буде обладнання?

Кошти повинні спрямувати для закупівлі і стаціонарного, і мобільного кисню (або системи, або кисневі концентратори).
З огляду на це, керівники медзакладів проводять роботу щодо закупівлі медичного кисню.
Також на брифінгу чиновники відповідали на питання журналістів.
- Коли будуть закуплені нові концентратори?
- Робота ведеться постійно. Наразі підписали 6 договорів на постачання 43 концентраторів, у процесі переговорів ще 6 договорів на 106 концентраторів. Наразі також закуплені дві кисневі станції. Потреба в такому обладнанні не тільки в Україні, у всьому світі - щодо кисневих концентраторів.
- Скільки потрібно докупити концентраторів, щоб забезпечити 80% ліжок, як це передбачено законодавством?
- У всіх закладах охорони здоров’я області є 618 точок наразі. До кінця поточного місяця по області планують дообладнати ще 253 концентратори, до кінця грудня ще 243. Для забезпечення 80% ліжок, як це передбачено законодавством, 700 точок ще потрібно загалом.
Коли буде можливість забезпечити ці 700 точок - наразі складне питання?
На брифінгу також прозвучало, що наразі проблеми нестачі кисню нема, радше біда в логістиці та нестачі балонів. Але і над цим працюють, переконують обласні чиновники.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Кабмін уточнив підстави для скасування реєстрації місця проживання
- В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію
- На Закарпатті понад 50 профільних фахівців пройшли тренінг для підвищення якості допомоги родинам полонених, зниклих безвісти та полеглих захисників
- Побачив світ новий рейтинг журналу «Впливові люди Закарпаття. ТОП-100»
- Підтримка «Карпатської Січі»: зустріч із закарпатськими воїнами на Запорізькому напрямку
- Із 27 грудня діятиме нова форма висновку ЛКК про потребу в постійному сторонньому догляді
- Через масований обстріл на Закарпатті сьогодні, 23 грудня, також застосували графіки відключення світла
- Для підтримки сил оборони Закарпаття спрямовує майже 670 млн грн
- Закарпаття підтримує фронт: Мирослав Білецький розпочав поїздку до захисників із зустрічі зі 128-ї ОГШБр
- Віктор Микита: Закарпаття – серед лідерів в Україні за показником розвитку альтернативних джерел енергогенерації
- Що насправді стоїть за незаконною «допомогою» з виїздом за кордон - тижневий дайджест прокуратури
- Закарпаття посилює підтримку ветеранів: підсумки 2025 року та нові завдання
- «Скринінг здоров’я 40+»: нову профілактичну програму презентували на Закарпатті
- 10 закарпатців нагородили за вагомий внесок у зміцнення держави та розвиток краю
- Ізраїльський досвід ляже в основу розвитку сфери психосоціальної підтримки на Закарпатті
- Затверджено бюджет Закарпаття на 2026 рік: пріоритети – оборона, економіка, житло для ВПО
- Координаційна рада в ОВА: на Закарпатті знижується захворюваність на туберкульоз, але зростає ВІЛ
- За результатами 23-ї хвилі «Грант на власну справу» 8 заявників на Закарпатті отримали позитивне рішення
- Закарпаття послідовно будує систему комплексної підтримки військових та їхніх родин
- Втрати на 79 мільйонів гривень, неефективні управлінські рішення на 171 мільйон, – аудитори Закарпаття підсумували роботу за 11 місяців

До цієї новини немає коментарів