Закарпатські прикордонники у листопаді десять разів відмовлялись від хабарів

Закарпатські прикордонники у листопаді десять разів відмовлялись від хабарів
Десять спроб надання неправомірної вигоди прикордонникам протягом листопада зафіксовано у Чопському загоні.

 

У дев’яти випадках – це намагання уникнути дотримання карантинних заходів під час в’їзду до України, спрямованих на  недопущення поширення коронавірусної інфекції. Нехтуючи здоров’ям та безпекою наших громадян, подорожуючі сподівались на сприяння в уникненні самоізоляції. Проте здобути прихильність військовослужбовців за гроші не вдалось. Від 100 гривен до 50 євро – сума, в яку правопорушники оцінили доброчесність охоронців держрубежу  та  безпеку громадян.

А два дні тому в пункті пропуску «Тиса»  наші співвітчизники шляхом підкупу намагались уладнати питання оформлення автівки на в’їзд в Україну без фактичного перетину кордону. За зниження пильності під час виконання службових обов’язків прикордонному наряду запропонували 1000 угорських форінтів.  Проте військовослужбовці таку пропозицію не прийняли та закон не порушили.

З метою з’ясування обставин та прийняття правового рішення щодо ознак злочину, передбаченого статтю 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", прикордонники повідомили про кожен факт Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

30 листопада 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів