В міській раді привітали переможців конкурсу "Дестинація Ужгород” (ФОТО)

В міській раді привітали переможців конкурсу "Дестинація Ужгород” (ФОТО)
Проєкт "Дестинація Ужгород” для юних кіномитців не завершується, а стає на паузу через карантинні обмеження. Школярі, які стали переможцями в конкурсі «Дестинація Ужгород» проєкту “Промоція та збереження культурної спадщини в Кросно та Ужгороді” за програмою Транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020, таки отримають свій головний приз – навчання кіномайстерності, майстер-класи, зокрема й у Польщі, міжнародний кінофорум.

 

Проєкт, повноцінну реалізацію якого обмежили карантинні заходи, не завершується, його продовжили, але з паузою, аби вже навесні, найімовірніше у квітні, юні ужгородські кіномитці змогли повчитися режисурі, анімації, написанню сценаріїв, роботі і програмним забезпеченням для відеомонтажу тощо.

Планується також реалізувати створення фінального, на основі кращих дитячих робіт, промоційного фільму про обласний центр Закарпаття.

Про це напередодні у сесійному залі Ужгородської міської ради переможцям конкурсу повідомили координатор проєкту, голова «Закарпатської фільмкомісії» Олександр Мерявчик та координатор конкурсу В’ячеслав Єгоров. Зазначили, що майстер-класи проводитимуть, зокрема, відомі режисери театру, успішні блогери, сценаристи кіно, краєзнавці.

Переможців конкурсу "Дестинація Ужгород”, а їх 10, сьогодні привітали і відзначили невеликими призами. Серед школярів є художники, відеографи, мультиплікатори, зокрема хлопець, який для цього працює з пластиліном, фотографи, журналістка, діти, які знімають стендапи. Це: Андрій Новіцький та Анастасія Савєльєва із ЗОШ №3, Крістіан Балаж із ЗОШ №15, Олександра Кучерява із ЗОШ №2, Христина Мешко та Альона Романчак із Класичної гімназії, Адріан Бреза із Лінгвістичної гімназії, Олександр Іван, Данііл Місан, Антон Гал із ЗОШ №8.

Начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра, яке є співорганізатором проєкту, долучилася до привітань юним кіномитцям, побажала їм веселих новорічно-різдвяних свят, наголосила, буде створено також буклет усіх заходів проєкту, які були та ще будуть і в Ужгороді, і в партнерському польському місті Кросно.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

22 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів