Вежу-донжон Невицького замку встановлено: перші фото зсередини (ФОТО)

Вежу-донжон Невицького замку встановлено: перші фото зсередини (ФОТО)
Минулого року у Невицькому замку розпочалася масштабна реконструкція. Роботи проводять за грантові кошти, а саме за рахунок бюджетної секторальної підтримки ЄС – 9 мільйонів 250 тисяч гривень.

 

За словами підрядника Тараса Стадницького, роботи розпочали з малої вежі, а далі мали відновити і головну вежу-донжон, яка є одним з неофіційних символів Закарпаття. Тепер основні роботи у замку практично завершилися. І сюди масово їдуть туристи.

"Я вперше з моменту початку реставрації потрапив всередину донжона Невицького замку. Вдруге за останні 30 років потрапив на верхній рівень. Тепер вже відреставрованого... В цілому - дуже добре. Усередині все пахне свіжою деревиною та цементом...", - зазначив закарпатський блогер Олександр Богданов.

Окремо він розповів кілька слів про крутизну сходів і можливості піднятися наверх. Звичайні люди - піднімуться взагалі без проблем. Для людей з обмеженими можливостями підйом буде дуже важким. Сходинки досить круті. Навколо напівтемрява. Блогер радить виконавцям проєкту щось з цим зробити.

Наразі вежу-донжон ще не відкрили для масових відвідувань, – пише Mukachevo.net.

 

05 січня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів