На Мукачівщині чоловік у відчаї хотів кинутись з високої електроопори

Вчора, 14 січня, оператори служби «102» отримали незвичайний телефонний дзвінок. Стривожений чоловік розповів, що він у розпачі, що у цей момент знаходиться на високій конструкції і хоче зістрибнути вниз.
Розуміючи, що рахунок йде на хвилини і від швидкості дій поліцейських залежить людське життя, оператор миттєво направив на орієнтовне місце події групу реагування патрульної поліції. Водночас працівник служби «102» намагався якнайдовше тримати діалог із чоловіком, заспокоїти його та отримати більше необхідної інформації. Ситуація значно ускладнювалася тим, що заявник говорив нечітко і плутався в поясненнях, де саме він знаходиться.
Впродовж декількох хвилин начальник сектору реагування патрульної поліції разом зі своїми підлеглими прибули на орієнтовне місце події та зуміли швидко розшукати заявника. Чоловік знаходився серед польових угідь між селами Лавки та Клячаново, що на Мукачівщині.
Начальник СРПП Мукачівського районного відділення поліції Володимир Лендєл розповідає:
«Чоловік знаходився на високій електроопорі, під лініями електропередач з напругою близько 8 тисяч вольт. Ми з колегами докладали максимум зусиль, щоб знайти підхід до нього, заспокоїти, а потім допомогли йому переміститися вниз».
Наразі чоловік знаходиться під наглядом лікарів, які перевірять стан його здоров’я та зможуть надати кваліфіковану психологічну допомогу.
Інспектори групи реагування патрульної поліції старший лейтенант Валентин Гордійчук та сержант Андрій Стець зізнаються, що ситуація порятунку була нелегка, проте врятоване людське життя – найвища нагорода за докладені зусилля.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони

До цієї новини немає коментарів