На Закарпатті нагородили переможців акції «Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки»

На Закарпатті нагородили переможців акції «Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки»
Близько 7,5 тисяч закарпатців стали учасниками новорічної акції від ТОВ «Закарпатгаз Збут» під назвою «Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки». Акція тривала з 5 до 30 грудня 2020 року. Учасниками акції стали всі, хто сплатив рекомендований платіж за газ у грудні 2020 року.

 

Тридцять переможців було обрано 31 грудня за допомогою сервісу random.org. Серед призів від ТОВ «Закарпатгаз збут» були 10 сертифікатів на газ по 1000 гривень, 10 пледів і 10 термокружок. Крім того, додатково серед 30- ти переможців було розіграно 3 сертифікати інтернет-магазину ROZETKA, вартістю 2000, 1000 і 500 гривень.За підсумками розіграшу переможцями стали краяни з різних районів Закарпаття, зокрема Ужгородщини, Мукачівщини, Берегівщини, Тячівщини та Хустщини.

«Дуже приємний сюрприз. Коли подзвонив чоловік і повідомив, що ми виграли 1000 гривень на газ і ще тисячу – на покупки в онлайн-магазині, то спочатку не повірила. Але сьогодні прийшла і отримала подарунки від «Закарпатгаз Збуту». Я дуже задоволена», - розповіла мешканка села Холмок, що на Ужгородщині, Аніта Кривка.

«Радісно стало на душі, коли почув, що виграв подарунок. Хтось думає за старших людей. Тепленький плед – якраз мені підходить», - сказав Михайло Юришинець із села Баранинці. За словами т.в.о. директора ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмили Сібулатової, компанія продовжуватиме проводити акції для своїх споживачів.

 

15 січня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів