З благими намірами: у поліції Закарпаття розповіли, чому їх працівники ходять по квартирах

З благими намірами: у поліції Закарпаття розповіли, чому їх працівники ходять по квартирах
Днями, у соціальній мережі Фейсбук мешканці Закарпаття, а саме з Мукачева та Ужгорода, почали розповідати про те, що по квартирах багатоповерхівок міста ходять правоохоронці та задають різного роду запитання.

 

У людей це викликало підозри, дехто навіть припустив, що це можуть бути шахраї, які оцінюють ситуацію у квартирах аби у майбутньому здійснити крадіжку.

Редакція Mukachevo.net звернулась за коментарем до Головного управління національної поліції Закарпаття, де розповіли, що їх працівники дійсно виконують такі доручення, але з хорошими намірами.

Така робота може проводитись по всій області, її мета взнати загальну інформацію про ситуацію у будинку. Чи немає скарг, чи не проживає у будинку хтось підозрілий і т.д.

У поліції завіряють, ці дії законні та з благими намірами.

"Наші правоохоронці дізнаються, чи почувають вони себе у безпеці, чи не вичиняли щодо них якихось злочинів, запитують, чи є, можливо, сусіди дебошири, з якими потрібно поспілкуватись. Це все виключно усне спілкування. Також можуть цікавитись чи є у них зовнішні прилади відеоспостереження, аби у разі потреби використати їх записи та інше", - зазначили у прес-службі поліції.

У поліції додають, аби пересвідчитись, що це не шахраї, жителі в праві вимагати у правоохоронців показати їх посвідчення.

Mukachevo.net

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 січня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів